gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hadi bakalım kendinizi deneyin!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: hadi bakalım kendinizi deneyin!

uufff gözlerim kaydı bişey göremiyoooommm:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: hadi bakalım kendinizi deneyin!

şaşı oldum beeeeeeeee göremiyommmmmmmmmmm

hadi bakalım kendinizi deneyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerım..deneyın bakalım...

meleklerım..deneyın bakalım...

ÖnceLikle Aşağıya İnmeyin ! SırayLa Takip Edin ! Zaten çok kısa. SonuçLarı Yazarsanız Sevinirim ! >>>> Şimdi Sizin Zekanızı göreLim. Ayrıca HayaL gücünüzüde >>>> Dediklerimi UyguLayın. Sıra İle >>>> Aklınızdan Kıpkırmızı bir Çimen Düşünün. ve >>>>Koyu Yeşil renkte Bir At arabası TekerLeği Düşünün ! Düşünün....
  2. hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

nasıl bir şoförsün acaba şimdi görecez :D aman dikkat ehliyeti manavdanmı aldın dedirtme kendine:hhh: TIKLA
  3. hadi deneyın bakalım..

hadi deneyın bakalım..

İnternette dolaşırken ilginç bir matematiksel işlemle karşılaştım.Sizlerle paylaşmak istedim.Ben uyguladım doğru çıktı.Sizde denemek isterseniz anlatmaya başlıyorum. Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın Çıkan sonuca 50 ekleyın Çıkan sonucu 20 ile carpın Çıkan sonuca 1008 ekleyın Ve son olarak doğum yılınızı sonuçtan cıkartın. Karşınıza 4 rakamlı sayı çıkacak.İlk iki rakam ayakkabı...
  4. hadi bakalim..

hadi bakalim..

ayakta büyüyen sey nedir???? iyi düsünün bi bir bitkii ha one göre cevap yazin arkadaslar

Sayfayı Paylaş