gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hadi bakim çirkin yap

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hadibakim hadi bakim hadi bakimcom hadibakim com hadibakimcom

hadi bakim çirkin yap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi çocuğunuz için tren yapın

Hadi çocuğunuz için tren yapın

tren resmi boyama okul öncesi tren yapımı rulo etkinlikleri Gerekli malzemeler: Tuvalet kâğıdı rulosu, meyve suyu kutusu, Renkli el işi kâğıdı, 4 şişe kapağı, yapıştırıcı, guvaş veya sulu boya. Yapılışı: Karton rulo, istenen renge boyanır veya el işi kâğıdı ile kaplanır. Meyve suyu kutusu da el işi kâğıdı ile kaplanır. Eli işi kâğıdından iki adet daire kesilir. Rulonun delik olan...
  2. Yüzünüze Limon Bakımı Yapın

Yüzünüze Limon Bakımı Yapın

Limon etkili asitler içeriyor bünyesinde. Cilt hastalıklarına karşı bir bitki. Sivilcelere de aynı zamanda.Kabuğundaki o sarı yerleri yüzümüze sürmek çok yararlı tene nüfuz eden bakterilerle çakışıyor ve temizliyor. Her sabah 5-6 damla limon suyunu pamuğa damlatın ve yüzünüze sürün. Çıkan kiri ve temizlenen yüzünüzü hissedeceksiniz. Sabah uyanınca 2 kere pamuğa 5-6 damla, Öğlen zaman...
  3. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....
  4. Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Hadi Öğrenelim

Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Hadi Öğrenelim

Günlük Cilt Bakımı Önerileri Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Güzelliğine düşkün olan kadınlar için bakım vazgeçilmezdir. Çünkü bakım güzelliğe giden tek ve en önemli yoldur. Bakımlardan kast sadece yüz yıkamak, makyaj yapmak vs vs... değildir. Bakımlar içersinde yine en önemlisi olan cilt bakımıdır. Biz de bu yüzden, bu yazımızda günlük cilt bakımını konu alıyor ve size bilmeniz gereken...
  5. ne yemek yapsam hadi fikir verin

ne yemek yapsam hadi fikir verin

selam hanımlar hafta sonu eşimin arkadaşları ve eşleri bize yemeğe gelecek bizimle birlikte üç aile olmuş olacaz. Aslında çevremde gayet iyi yemek yapan marifetli bir bayan olarak tanınırım ama ne bilim işte ilk kez gelecekler ilk kez böyle yemek konusun da kararsız kaldım olumlu eleştireler almak ve güzel bir izlenim bırakmak istiyorum sizce ne yemek yapsam nolur banada bir fikir verin melekler

Sayfayı Paylaş