gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

hadı balık tutalım

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://oyuntoy.com/swf/20571.swf[/flash]

hadı balık tutalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadı bakalım..

Hadı bakalım..

Elınızde sadece bir kibrit var ıcınde gaz lambası,bir gaz sobası ve birde mum bulunan karanlık ve soğuk bır odaya gırdınız...ılk once hangısını yakarsınız??
  2. Allah Emrİn Tutalim İlahisi

Allah Emrİn Tutalim İlahisi

Allah emrin tutalım Rahmetine batalım Bülbül gibi ötelim Allah Allah Kerim Allah Rahim Allah aman Allah Allah adı dillerde Sevgisi Gönüllerde Şol korkulu yerlerde Allah Allah Kerim Allah Rahim Allah aman Allah Allah adın uludur Emrin tutan kuludur Mü'minlerin yoludur Allah Allah Kerim Allah Rahim Allah aman Allah Yunus söyler sözünü Hakk'a bağlar özünü Görmek ister yüzünü Allah Allah Kerim...
  3. Allah Emrin Tutalım İlahisi

Allah Emrin Tutalım İlahisi

allah emrin tutalım allah adın uludur allah emrin tutalım Rahmetine batalım Bülbül gibi ötelim Allah Allah Kerim Allah Rahim Allah aman Allah Allah adı dillerde Sevgisi Gönüllerde Şol korkulu yerlerde Allah Allah Kerim Allah Rahim Allah aman Allah Allah adın uludur Emrin tutan kuludur Mü'minlerin yoludur Allah Allah Kerim Allah Rahim Allah aman Allah Yunus söyler sözünü Hakk'a bağlar özünü...
  4. Hadım etmek

Hadım etmek

hadım etmek, ne demek, Bir söz vardır, bilmem sizde duydunuz mu "ben hadımım diyorum, sen kaç çocuğun var diyorsun" diye bir söz. Bu sözü "yapamam, olmaz, imkansız" gibi durumlarda söylüyorlar. Ben her bu sözü duyduğumda hadım kelimesinin kısırlık anlamına geldiğini düşünürüm. Zira şimdi hadım kelimesinin tam anlamını öğrenmenin zamanı geldi Melek'ler:D:D Sizde merak...
  5. Ali Tutal kimdir

Ali Tutal kimdir

ali tutal kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. Sinema oyuncusu Ali Tutal ve hayatı hakkında ki bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Ali Tutal Oyuncu | 1950 - Diyarbakır Diyarbakır doğumlu olan oyuncu Siyasal İşletme mezunudur. Reklamcılıkla uğraşmaktadır. 1976 yılında sinemaya "İzin" filmi ile başladı. En az 50-60...

Sayfayı Paylaş