gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Hadi Bana En Militan Kelimelerinle Saldır....

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hadi Bana En Militan Kelimelerinle Saldır....

çok güzel olmuş canım teşekkürler emeğine sağlık:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hadi Bana En Militan Kelimelerinle Saldır....

paylaşım için saol canım hoş bir yazı emeğine sağlık

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    wowww ne sözler ama yaaaaa

Hadi Bana En Militan Kelimelerinle Saldır.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 Yüz sallaAnlat hadi en bştan Korkmadan bana küsmedenNe vardı sankiUçup gittin bir a

4 Yüz sallaAnlat hadi en bştan Korkmadan bana küsmedenNe vardı sankiUçup gittin bir a

Yansın bnden sonra dünya İster yanısın ister duysun Benden sonra tufan kimin umrumda yok mu içinde biraz pişmanlık Gurur mu öfkemi aşk mı kim bu susan yabancı
  2. Lara - Hadi Bana Eyvallah

Lara - Hadi Bana Eyvallah

Allah şaşırtırsa insanı senin gibi yoldan çıkar Göz göre göre kendini ateşlere atar Bıktım senden illalah bıktım yemin ederim Bak ne hallere düştüm seni tebrik ederim Hadi bana eyvallah mutluluklar dilerim Seni nasıl kalbime yazdıysam öyle de seni silerim Allah şaşırtırsa insanı senin gibi yoldan çıkartır Göz göre göre kendini ateşlere atar Bıktım senden illalah bıktım yemin ederim Bak ne...
  3. Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Yeni aşklar arasında bir pişman olsanda Beni sorsan arasanda tekrar dönemem sana Yeni baştan başlasanda şimdi herşey çok geç Beni artık anlasanda yalvarma kendine yeni yol seç Sana bana kalmaz bu dünya Kendin çal kendin oyna Buda sana ders olur inşallah Hadi bana eyvallah
  4. Dünyanın En Uzun Kelimeleri

Dünyanın En Uzun Kelimeleri

Macarca: Megszentsegletenithaletlensegeskedeserdekert (44 harf) (anlamı: kötüye kullandığımız hareketler için) Türkçe: çekoslovakyalılaştırımadıklarımızdanmısı nız (47 harf) Hollandaca: kindercarnavalsoptochvoorbereidingswerkzaamheden (49 harf) (anlamı: çocuk karnavalı ile ilgili yürüyüş hazırlıkları) Fince: Lentokonesuihkuturbiinimoottoriapumekaanikkoaliups eerioppilas (61 harf) (anlamı:...
  5. En umutsuz kelimelerim

En umutsuz kelimelerim

En umutsuz kelimelerim dilimin ucunda Seni unutmak için söyleyeceğim yalanlarımı hazırlıyorum Ezberlemeye çalışıyorum yalanlarımı Sensizlik bana ağır geliyor Saçmalamaya başlıyorum… Yüreğimde ki eksikliğin Utanmadan sana acıktırıyor beni Ben sana doyamadım ya Bundandır belki açlık nöbetlerim… Bir yanlışlığın içinde kaybolmak gibi Ben sen olmadan kendi yanlışlarımın içinde kayboluyorum...

Sayfayı Paylaş