gebe
  1. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hadi başlayalım :)

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında yarennnnnnn tarafından paylaşıldı.

kıslar özür dilerim ya benim hazırladığım oyun daha önceden varmış :rtfm:

Son düzenleme: 31 Aralık 2010
hadi başlayalım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi sıralayalım...

hadi sıralayalım...

arkadaşlar şimdi size birkaç seçenek sunucam ve siz onları sizdeki önem sırasına göre dizeceksiniz(tabi isterseniz) AŞK HUZUR SEVGİ MUTLULUK SADAKAT AİLE PARA EŞ ÇOCUK HIRS BAĞLILIK DOSTLUK DIŞGÖRÜNÜM KARİYER hadi bakalım melekler buyrun sıralayın. :party:
  2. Hadi git

Hadi git

Çok hoşuma gitti şiir kızlar sizde bir okuyun derim :) AY IŞIĞIYLA YIKANMIŞ BÜTÜN SOKAKLAR, DUPDURU BİR KARANLIK HADİ GİT KORKMUYORUM ARTIK KARANLIKTAN BİLİYORUM AŞK ATEŞİ ZAMAN RÜZGARIYLA SÖNER, BELKİ SAVRULUR BEDENİM BİLİNMEZLERE, BELKİ SAVUNMASIZ KALIRIM HAYATIN ORTASINDA, AMA YİNE DE AY IŞIĞI YIKAR SOKAKLARI, ELBET BULURUM YOLUMU DURMA GİT, IŞIKLARI YANAR BÜTÜN EVLERİN, GÜLEN GÖZLER OLUR,...
  3. hadi bakalim..

hadi bakalim..

ayakta büyüyen sey nedir???? iyi düsünün bi bir bitkii ha one göre cevap yazin arkadaslar
  4. Hadi zayıflayalım

Hadi zayıflayalım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş