gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hadi biraz gülelim

Konu, 'Çöplük' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hadi biraz gülelim

he he çok hoşlar ya emeğine sağlık canım +rep:)

3. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hadi biraz gülelim

çok güzeller canım eline saglık

4. _zynp_

_zynp_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gülümsettin saolyupis

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

:laugh::laugh::laugh:
    aralarında çok komixleriiii varrr... emeğine sağlık...

hadi biraz gülelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi gülelim biraz

hadi gülelim biraz

Bu aralar herkes gergin. Kriz, parasızlık derken suratlar asıldı. Biz de nasibimizi aldık ama ben her şeye rağmen biraz gülmek peşindeyim. Bu yüzden içinde aşk olmayan bir yazı yazacağım. Tatili görene kadar idare edin diye. Yazıya başlamadan önce burç yorumlarına bir göz attım. Herkes aşk derdinde, onu soruyorlar İremSu’ya, ne olacak durumumuz, aşk ne zaman gelecek? Gelir elbette ama şu...
  2. biraz gülelim:)

biraz gülelim:)

kaynak:internet
  3. Hadi biraz gülelim

Hadi biraz gülelim

Bİrbirinden komik resimlere bakarak gülmeye buyrun Offff anne biliyorum artık beni sevmiyon yatagımı bile aldın elimden tencerede yatıyorum küçük Emrahtan ne farkım var Laaaa Laaa balık kardeş bırak kuyrumu bak o bana lazım ben seni yemeye gelmedim gerçekten (seni tenhada kıstırırsam varyaa) Zekiyeeee bu çorbanın tuzu ekik tuz getir bakıyımm Destan olarak anılacak bir film işte...
  4. hadi birazda gülelim :

hadi birazda gülelim :

alkış resmi İlk Yemeğe Çıkışımızda Cep Telefonu Çaldı. Elini Çantasına Attı. Kurcaladı, Kurcaladı. Telefon Uzun ...Uzun Çalmaya Devam Ediyordu. Bir Türlü Bulamadı. Sonra O Güzel Cümle Döküldü Dudaklarından: 'Evde Mi Bıraktım Acaba?' İşte O An Aradığım Kız Bu Dedim. --------- Pişmanlık Bilinçli Tüketim, Bilinçli Üretimle Olur 18.000 YTL Kredi Kartı Borcum Olduğunu Öğrenen Babamın İlk Tepkisi;...
  5. birazda gülelim

birazda gülelim

DUVAR YAZILARI Gökyüzü..Güneş...Sahil.. Gelde ödev yap! Kopya bir sanattır ama bizim öğretmen sanattan anlamıyor! "Acele kan aranıyor grubu önemli değil" imza: wampir! Nişanlıyken erkek konuşur kız dinler;evlenince ikisi konuşur mahalle dinler ! Sabah kahvaltı edemedim çünkü seni düşünüyordum... Öğlen yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum... Akşam yemek yiyemedim çünkü...

Sayfayı Paylaş