gebe
  1. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

Hadi Canım Sende Dedirten Kareler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında ^hilal^ tarafından paylaşıldı.

Yurdum insanı ilanlarıyla da hem komik hem de yaratıcı olduğunu kanıtlıyor. Ülkemizin dört bir köşesinden en ilginç ve komik fotoğraflar... [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok ilginç kareler ama o rahibelerin ne yaptığını anlamadım:D:D

Hadi Canım Sende Dedirten Kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Seviyorum cansın sen can

Seni Seviyorum cansın sen can

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. canım ülkemden kareler

canım ülkemden kareler

Bu galeride göreceğiniz mühendislik ve mimarlık şaheserlerinin(!) tamamı gerçektir. İşte pratik zekanın saç baş yolduran fotoğrafları. Hizmette sınır yok. Vatandaş duvara tırmanırken araba çarpmasın diye yaya geçidi yapmış. Kim düşündüyse aklına(!) sağlık. Evi yapan ne güzel yapmış..Bide garaj kapısını tuttursaymış... Yoruma gerek var mı? Siz hiç bir evin duvarında...
  3. Yuh dedirten kareler

Yuh dedirten kareler

Günlük yasamimizda karsimiza cikan zorluklara karsilik buyurun size bir kac öneri :D denemesi bedava ^
  4. Hadi sende kazan

Hadi sende kazan

İşte Çalışma İmkanı Olmayan Ev Hanımlarına, Ev Kızlarına, Emeklilere Bir İşte Çalışıpta İkinci Bir Ek İş Yapmak İsteyen Tüm Bayanlara, Baylara Boş Vakitlerinde Kendi Çevrelerinde Ek-İş Yaparak Aile Bütçelerine Ek Bir Gelir Sağlamaları İçin, Binlerce Çeşit İç Giyim, Çorap, Havlu, Bornoz Takımları, Sihirli Temizlik Bezleri, Kol Saatleri, Gümüş Takı Çeşitleri, El Yapımı Takılar, Bijuteri...

Sayfayı Paylaş