gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Hadi dalip gidelim uzaklara...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Hadi dalip gidelim uzaklara...

çok güzellermiş köri ellerine sağlık yaz gelse artık

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hadi dalip gidelim uzaklara...

Ah simdi orada olmak vardi.... ellerine saglik canim ablam benim...

Hadi dalip gidelim uzaklara... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi Tatile gidelim...

Hadi Tatile gidelim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ege Çubukçu - Hadi Bize Gidelim

Ege Çubukçu - Hadi Bize Gidelim

Bir kiz var sahnenin önünde bu kiz digerlerinden farkli Tüm gözler sahnede üstümde bu kizin bakislari anlamli Kizlarim body giyer bol bir jean ve bandana Bu kiz da mini bi etek ve dolce gabbana Elinde bir digi kamera zoom yapiyor bana Ortam atesli kalçayi salla Gençlerin elleri havada bir saga bir sola dans edip egleniyorlar Dillerde benim parça Konser sonrasi kulis karisik bir kac imza...
  3. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  4. hadi denize gidelim :)

hadi denize gidelim :)

ahmet hadi abi girelim denize + hadi tamam sen git geliyorum şurayı toplayıp -_- - olmaz abi beraber gitcez -_- + iyi tamam bekle ..... - e hadi abi 3 saat oldu >.< + oo akşam olmuş bosver hadi gidelim .. - abi su çok güzel gelsene ^_^ + oha lan çok soğuk >.< - abi bak koşarak atla bi kerede girersin -_- + si..ir lan içinden konuşmak kolay tabi >:dil: - abi ben denize gircem...

Sayfayı Paylaş