gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

hadi dinleyin de çözüm bulun (kolaysa)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

boyum kısa babamdan nefret ediyorum kimse bana aşık olmuyor
    17 yaşındayım kimse ile çıkmadım
    beni taklit eden bir kardeşim var
    babam yüzünden maç izleyemiyorum
    sınıfta sürekli hor görülüyorum
    ne istesem alınmıyor
    babam bana kendin çalış telefonunu al dedi gittim eşşek gibi çalıştım şimdide izin vermiyor.
    çalıştığın parayı eve getiriceksin diyor.
    annemde aile içinde banim param senin paran oolmaz diyor.
    tmm haklı ama arkadaşlar 17 yaşındayım ve seraya gidip günlük 30tl ye çalışıyorum cumartesi pazar
    düşünün zaten hergün sabah 6 da kalkıyorum tatil günlerindede 5 de işe gitmek için kalkıyorum.
    pazartesi günü resmen okulda uyuyorum.
    telefon al diyorum ben diyo sizi besliyorum okutuyorum diyor.
    okuldan 5 tl isteseler vermiyor.
    sabahleyin 2tl veriyor 1 tl si otobüs parası 1 tl si okulda yemeye düşünün lise 2 ye gidiyorum ve günlük 1 tl harcıyorum arkadaşların döner alıyor ben simit meyva suyu çikolata falan cnm çekse aç kalıcam.

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bosver mavı sende ne sıkayetcı cıktın boyundn gırdın babandan cıktın kardesınden cıktın bı annen ıyı galıba calısma sen nıye calısıyosun baban calıssın bu yasta vee seradaaa bıde kızsın yanı hemde okuyosun sen ılk derslerıne calıs kendını yoruyosun ve derslerıne calısascak vaktın olmuyor dur bak ben evlıyım bırde oglum var hala okuyorum cunku cok pısmanı keske okusaydım dıyorum sımdı laylaylom sun bılıyorum ama bence en onemlısı derslerıne calıs

3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bencede derslerine calis,meslegin olsun,ileride bir erkege bagimli olmadan kendi parani kazan.unutma okumazsan kesin baban seni kendi gibi biriyle evlendirir....lütfen oku,meslek sahibi ol....

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya diyorum ben çalışmak zorunda değili diyorum ama eşek gibi çalışacaksın diyor.ya ben eve para getirmek zorunda değilim millet okulda oh ne güzel istediğini yerken ben onların ağızlarına bakıyorum valla bilmiyorum ne yapıcağımı dün ilk defa biriyle çıkmaya başladım onu çok seviyorum o da beni nşallah ileride evleniriz de beni babamdan kurtarır.

hadi dinleyin de çözüm bulun (kolaysa) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn de müzik dinleyin

Msn de müzik dinleyin

Msn de ingilizce vb. botlardan sonra müzik botu var:) [email protected] bu adresi ekleyin.. bot sizi kabul edince dinlemek istediğiniz şarkının adını (yada şarkıcının) yazın bot size bir link verecek tıklayın ve müziğinizi dinleyin Herhangi zararlı birşey içermiyor Test edildi..
  2. hadi denize gidelim :)

hadi denize gidelim :)

ahmet hadi abi girelim denize + hadi tamam sen git geliyorum şurayı toplayıp -_- - olmaz abi beraber gitcez -_- + iyi tamam bekle ..... - e hadi abi 3 saat oldu >.< + oo akşam olmuş bosver hadi gidelim .. - abi su çok güzel gelsene ^_^ + oha lan çok soğuk >.< - abi bak koşarak atla bi kerede girersin -_- + si..ir lan içinden konuşmak kolay tabi >:dil: - abi ben denize gircem...
  3. aşkı bir de erkeklerden dinleyin....

aşkı bir de erkeklerden dinleyin....

erkek fotoları yakışıklı erkek resimleri yakışıklı erkekler fotoları fotoğrafları AH!! şu erkeklerr Nedense erkekler ve kadınlar aşk ve beraberlik kavramlarından farklı anlamlar çıkarıyorlar. Peki erkekler aşkta nelere önem veriyor nelere önem vermiyorlar? Kadınlar ve erkekler ikili ilişkilerde her ne kadar birbirlerine aşık da olsalar farklı düşünüp farklı davranışlar sergilerler. Çoğu zaman...
  4. Koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm

Koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm

koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm koltuk altı kararması vazelin Malzemeler: 1 çay kaşığı vazelin 1 çay kaşığı elma suyu 1 çay kaşığı limon suyu Uygulama: Bir kaba 1 çay kaşığı vazelini alalım üzerine 1 çay kaşığı limon suyu ve 1 çay kaşığı elma suyunu ilave edip karıştıralım. Koltuk altına sürelim ve kurumasını bekleyelim, kuruduktan sonra yıkayalım kurumasını sağlayıp bebe pudrası...
  5. Kol Saatini Kim Buldu

Kol Saatini Kim Buldu

Kol Saatini Kim Buldu ? Selam millet size sorum şu Kol Saatini Kim Buldu icadını yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş