gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Hadi enseden örgü topuz yapmayı öğrenelim Melekler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

enseden topuz yapma enseden örgü topuz yapılışı

Güzelliği ilke edinen mekanın güzel melekleri, saçlarınızla şıklığınızı tamamlamaya ne dersiniz? Bu modeli evde kendiniz rahatlıkla yapabileceksiniz. Üstelik güzel bir akşam yemeğine yada nezih bir toplantıya bu modelle katılabilirsiniz. Kesinlikle önerdiğim bu modeli görücüye çıkmadan önce yapmıştım oldukça hoş bir görünüm elde etmiştim tavsiye ederim meleklerim :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Saçlarım uzasın bende yapıcam.İçimde kaldı vallahi :) sürekli saçımı omuzda kullanıyorum,bu kez uzatmaya karar verdim.

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Yakışır sana canım :) benimki de laf he güzele ne yakışmaz :kiss:

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Gören gözler güzel Adminim:) İltifaltınız için teşekkür eder gözlerinizden öperim :kiss:

BeyazMelek bunu beğendi.
Hadi enseden örgü topuz yapmayı öğrenelim Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Twitter Nedir öğrenelim

Melekler Twitter Nedir öğrenelim

Twitter Nedir Twitter Nedir Ekşi Sözlük Son dönemlerde Facebook sitesinden sonra gerek ünlülerin ağzında gerek ise tv de Twitter kelimesi dolaşmakta. Peki nedir bu Twitter; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'ler. Twitterı Birçoğumuz artık kullanıyor, veya bloglarda görüyor. Bilen ne işe yaradığını biliyor, bilmeyen ise ne işe yarıyor acaba bu diyerek merak ediyor. Üyelerin anlık...
  2. Burguyla enseden topuz yapımı

Burguyla enseden topuz yapımı

burguyla ense topuzu ense topuzu yapımı Güzel meleklerimizin özel günleri için kullanabilecekleri bu saç modeli beğeni toplayacak. Herzaman aynı saç modelini kullanmaktan sıkıldınız mı? Doğal görünümlü saç modellerini daha mı çok seviyorsunuz? Bu sorularımıza evet diyen meleklerimiz için sunacağımız topuz modeli oldukça kolay yapımıyla vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak. :)
  3. Haydi örgü balerin topuz yapımını öğrenelim (resimli anlatım)

Haydi örgü balerin topuz yapımını öğrenelim (resimli anlatım)

Bu konu; örgü balerin topuz yapımı hakkında bilgi vermektedir. Meleklerim biliyorsunuz doğal görünmek daha çok seviliyor ki moda da buna öncülük ediyor. Daha doğal ve güzel görünümlü saçlar için topuz modellerinin de kendilerine has bir yeri var. Topuz aslında yapımı kolay olduğu için birçoğumuzun tercihi oluyor ancak resimde gördüğünüz gibi bir tutam örülmüş saçla topuzunuzu daha da...
  4. Enseden Topuz Gelin Saçı Modelleri 2014

Enseden Topuz Gelin Saçı Modelleri 2014

gelin saçı modelleri, enseden topuz modelleri, 2014 gelin saçı Sabahtan başlayıp ertesi günün ilk saatlerine kadar süren düğün günü koşturmacasında saçlara açık olarak form verilmesi herhalde yapılacak en büyük hatalardan biridir Melekler. Şıklık sadece açık saçla olmaz, hafifçe toplanmış dağınık bir topuz ya da konsepte ve gelinliğe uygun olarak taranıp toparlanmış saçlarla da harika...
  5. Enseden Topuz Modelleri 2015

Enseden Topuz Modelleri 2015

ense topuz modelleri, topuz modelleri 2015, topuz modelleri, enseden topuz modelleri, dağınık topuz modelleri, ünlülerin topuz modelleri Günlük ve abiye saç modelinde bayanların vazgeçilmezi olan topuz modelleri, gelin adaylarının da en çok tercih ettiği saç modellerinin başın da geliyor. Topuz modelleri birçok farklı tasarım ile bayanlara sunuluyor. İşte bunlardan biri olan enseden topuz...

Sayfayı Paylaş