gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Hadi gün yapalım melekler..

Konu, 'Çöplük' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

kola kola resimleri resmi buz gibi soğuk
    Çok güzel bi fikrim war kızlar.Umarım sizde beğenirsiniz.Gün yapalım örneğin bugün gün bende olsun herkez bi tabak bişeyler getirsin yani resmini koysun :DResmin altınada o resime uygun uyduruk bi tarif yazsın...[​IMG]bunun adı Kakaolu çikolatalı kuru fasulye..hahaha
    Tarifimiz:Biraz fasulyeyi haşlıyoruz iyce böyle ezik büzük olana kadar.Sonra buzlukta donduruyoruz.Üstüne kakao serpiyoruz yanına şekilli güzel çikolatalarla süslüyoruz.:DEvety hadi yanına bişeyler getirin olmaz sade sade

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy kız şekerli fasulye de ilk kez görüyorum .:D

Ben de sadrazam lokumu getirdim ehemn pandispanya keki yapıyoruz kare kare kesiyoruz. İçine muhallebi koyup sarıyoruz. Önce süte sonra hindistan cevizine batırıyoruz muhteşem oluyo. Afiyet olsun.:D

yeşilelma bunu beğendi.
  3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ay bende içeceklerimle geldim:deli:
    hemen tarifini veriyorum:D:D

kola için:

önce sürüngen böcekleri eziyoruz,daha sonra suyla karıştırarak içine glukoz falan atıyoruz su böceğin rengini alana kadar bekletiyoruz sonrada üstüne buz koyup soğuk soğuk içiyoruz:D

meyvesuyu için:

nerde çürümüş meyve var iyice eziyoruz sonra içine şeker atıp karıştırıyoruz misler gibi içiyoruz:D:D

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ohhh walla iyi gitti kurufasulyeli tatlının yanına bu içecekler börekte lazım ama :D

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

öğğğğğğğğğ kola mı hahaha ayyyyyyy koladan soğudummmm resmen hahaha

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ßörekte benden oLsun tabi ben yazana kadar kimse getirmediyse

images.jpg

tarifide çok koLayy salataLıkların içini çıkartıp içineee tavukları didikliyoruz sonra fırına verıyoruz yanınada krem şanti koyup servıs edıyoruz afıyet oLsunn ...=)):kafa:

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu nasıl tarif kız :D Alemsiniz hee:m.c:

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

kurabiyede benden olsun barime :D

tırtıl kurabiyesi yapılışı bu tarifi yazın dut mevvsiminde yaparsak daha taze ve daha lezzetli olur :D
    efendime söleyim dut ağacından sarkmış tırtılları topladıktan sonraa biraz kaynar suya atıyoruz hafif öldürdükten sonra bıçakla içini açıp marmelatları koyuyorz ve kapatıp baş kısmını hindistan cevizine batırıyoruz :D fırında pişiriyoruzz afiyet olsunn meleklerimmmm :D (allahım günah yazma )

9. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

aaaa eLi boşşmuuu qeLdinn HaYaL meLekkk Çokkk ayıppp :D:D

TırtıL kurabiyeside şahaneymiş ASİMELEK =))):dp178::first:

10. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG]ay kıslar bende dolmamla geldim güne ama tarif yazmıcam agzınız sulansın :D

11. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    afiyet olsunn datlummm çok özel bir tariftirrr oo öle herkese vermezdimmm ama burası bizimm özelimizz olduğu için sizede getirdimm hahaha :D

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

kıss verseneee tarifini gerçi ben biliyorummm bunuda söleemiyimm hahaha senden duyalımm :D :ıslık:

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yyaa ayıp kız kızın konusunu batırdınız millette iştah bırakmadınız... hahahahahahahahaha

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben de size yaşpasta yaptım tarife ne hacet herşet ortada :D :dil:

15. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18

Hadi gün yapalım melekler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi aşure yapalım :D

Hadi aşure yapalım :D

Evet meleklerim şimdi melekler mekanın aşuresin hep beraber yapalım dedim.Şimdi herkez aşurenin içine bişey koysun ve koyduğu şeyin faydalarını da yazsın hem bilgilenelim hemde nefis bi aşuremiz olsun.Ben üstünü süslemek için nar koyuyorum . Narın faydaları:Narın faydaları saymakla bitmiyor. İster tek tek tanelerini yiyerek tüketin, ister suyunu sıkarak için nar, pek çok derdin devası....
  2. hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

"Mrb arkadaşlar, melekler mekanı haricinde başka yerde de buluşmak güzel oluyor:) facebook adresi olan arkadaşlarla daha çok tanışmak ve kaynaşmak adına oluşturduğum grupta gelenler kendisini melekler mekanındaki nickiyle tanıtabilir böylece birbirimizi ekleyebiliriz, hem birbirimizin fotoğlarımızı görür, hem ordan da görüşmüş oluruz. GRUBUMUZ AYNI MELEKLER MEKANINDA OLDUĞU GİBİ ERKEK...
  3. Masa takvimi yapalım meleklerim

Masa takvimi yapalım meleklerim

Takvim yapımı el yapımı masa takvimi Takvim yapımı örneklerinden biri daha karşınızda meleklerim. Ben bu yöntemi çok beğendim. Okulda yazı yazdığımız kara tahtalardan masa takvimi yapımı çok kolay. İktiyacımız olan kara tahta parçaları ve tebeşir. Gerisi bizim hayal gücümüze kalmış.
  4. Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

kitap ayracı yapımı kitap ayracı nasıl yapılır Sevgili melekler, kitap okumayı seviyor ve kitaplarınıza değer veriyorsanız, okurken kaldığınız yeri kolay bulmak için sayfasını kıvırmaya gönlünüz razı olmaz. Yeni aldığınız kitaplarla verilen ayraçlar da diğer kitaplara yetişmeyeceğinden kitabın arasına kağıt koyarsınız ve bu da pek hoş görünmez. Bu sayfamızda sizlere kitap ayracı yapımı...
  5. Hadi Hanımlar Bebeğinize Dantel Mama Önlüğü Yapalım...

Hadi Hanımlar Bebeğinize Dantel Mama Önlüğü Yapalım...

Dantel Mama Önlüğü Yapımı Dantel Mama Önlük Dantelden örülen bu bebek mama önlüğü modelimiz çok şık görünmektedir. Beyazın saflığı, dantelin zerafeti ile bütünleşmiş olan bebek mama önlüğü modelidir. Dantel örülürken büyük bir balık ve çiçek motifleri eklenerek sadelikten kurtarılmıştır. İşte bebeklerinize yapacağınız şık ve zarif önlük modelleri.....

Sayfayı Paylaş