gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Hadi Hanımlar Bebeğinize Dantel Mama Önlüğü Yapalım...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Dantel Mama Önlüğü Yapımı Dantel Mama Önlük

Dantelden örülen bu bebek mama önlüğü modelimiz çok şık görünmektedir. Beyazın saflığı, dantelin zerafeti ile bütünleşmiş olan bebek mama önlüğü modelidir. Dantel örülürken büyük bir balık ve çiçek motifleri eklenerek sadelikten kurtarılmıştır. İşte bebeklerinize yapacağınız şık ve zarif önlük modelleri.....

Hadi Hanımlar Bebeğinize Dantel Mama Önlüğü Yapalım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dantel mutfak önlüğü modelleri

dantel mutfak önlüğü modelleri

mutfak önlükleri modelleri mutfak önlüğü modelleri dantel önlüğü önlük modeli aman bunu kim örüpde kullanır demeyin ben şahsen ne örebilirim :D:D hadi diyelim ki annem ördü kullanamam da kıymam hadi ben kıydım annemde bana kıyar:haha: ama işte çeyiz sandığımızda ne kadar çok böyle zahmetli iş olursa o kadar çok hamarat kız sıfatına gireriz :D:D işte size çok hoş dantel mutfak önlüğü...
  2. Örgü mama önlükleri

Örgü mama önlükleri

örgü mama önlükleri mama önlükleri örgü önlüğü Bebişleriniz için birbirinden şirin ve güzel örgü mama önlüklerini sizlerle paylaşıyorum.
  3. Hadi aşure yapalım :D

Hadi aşure yapalım :D

Evet meleklerim şimdi melekler mekanın aşuresin hep beraber yapalım dedim.Şimdi herkez aşurenin içine bişey koysun ve koyduğu şeyin faydalarını da yazsın hem bilgilenelim hemde nefis bi aşuremiz olsun.Ben üstünü süslemek için nar koyuyorum . Narın faydaları:Narın faydaları saymakla bitmiyor. İster tek tek tanelerini yiyerek tüketin, ister suyunu sıkarak için nar, pek çok derdin devası....
  4. Hadi gün yapalım melekler..

Hadi gün yapalım melekler..

kola kola resimleri resmi buz gibi soğuk Çok güzel bi fikrim war kızlar.Umarım sizde beğenirsiniz.Gün yapalım örneğin bugün gün bende olsun herkez bi tabak bişeyler getirsin yani resmini koysun :DResmin altınada o resime uygun uyduruk bi tarif yazsın...bunun adı Kakaolu çikolatalı kuru fasulye..hahaha Tarifimiz:Biraz fasulyeyi haşlıyoruz iyce böyle ezik büzük olana kadar.Sonra buzlukta...

Sayfayı Paylaş