gebe
  1. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

Konu, 'Gebelik' kısmında LALEZAR tarafından paylaşıldı.

hayıt suyu içenler dopergin kullananlar Kızlar benim gibi evlat hasrati çeken çok arkadaşımız var burda biliyorum, derim ki burda hamilelik öncesi yapılması gereken dr. muayenesinden tutunda, yememiz, içmemiz, kilomuz, alışkanlıklarımız ve sporumuza kadar herşeyi paylaşalım, belki hatalı yaptığımız bazı konular vardır, birbirimizle fikir alışverişi yapıp bunları düzeltelim...
    Mesela ben, şu an 39 yaşındayım, yaşım gebe kalmamı zorluyor, bu yıl içinde 2 düşük yaşadım, son gittiğim dr . kilo vermemi de önerdi, bu da gebe kalmaya engel nedenler arasında imiş, şu anda başka sorunum yok gibi görünüyor ama yinede bilemiyoruz tabiki...

Sizde neden gebe kalamadığınızı ve gebe kalmak için yaptıklarınızı burda paylaşırsanız, birbirimize faydamız dokunabilir diye düşünüyorum...

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah tüm isteyenlere nasip etsin cnm

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol tatlım inşallah, Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın :)

4. tuvanna

tuvanna Forum Okuru

hayirli olsun

bende bebek özlemi cekenlerdenim insallah bu site ugurlu gelir en kisa zamanda hamile kaliriz benimde sorunum pko lu olmam bakalim bekliyoruz elden baska hic bir sey gelmiyor.

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    hoşgeldin sitemize tuvanna, inş.uğur getirir sanada burası, pko,lu bir arkadaşım var işyerinde bazı dr.lar hiç bebeğin olmaz demişlerde, ama şimdi karnı burnunda ve haftaya doğum iznine ayrılacak :) dr.un cok önemli canım iyi dr seçmek, ona gittiği ay klomen vermiş ve o ay hamile kaldı...

6. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    O zaman benide aranıza alın. Benim adetlerimde düzensizlik var 2 ocakta adet oldum ondan önce 2 ay olmamıştım. Bu defada 26 ocakta yani 24 gün sonra tekrar adet oldum. Doktor banada kilo vermemi önerdi. Eşimde askerde olunca ancak ayda bir defa çalışma yapabiliyoruz. Durum böyle bende o askerden gelinceye kadar kilo vermeyi kafama koydum. şimdiden 70-4 66 kiloyum hedefim 6 kilo daha vermek allah hepimizin yardımcısı oldun...

7. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    lalezarım yenı topın hayırlı uğurlu olsun canım bılıyorsun bende ıkıncı ıcın uğraşıyom bendede şu puko var 4 5 sefar kılomen kullandım ama bır faydası olmadı hamıle kalamadım iğneye gececektık ığnelerde cok pahalı alamadım normal sekılde beklemekten başka carem yok sanırım

8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım hoş geldin aramıza :) adet düzensizliğin için dr.a gitmişsindir mutlaka değil mi ? hormonlarına bakıldı m canım..
    kilo sorun olabiliyormuş normal kiloda kalmak da önemli, benimde 8 kg oldu :)

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    sağol prensesim, evet o iğneler çok pahalı canım biliyorum,.. şu sogan suyunu hiç yaptınmı, bir dene istersen canım, bende bu ay yapmayı düşünüyorum..

10. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    lalezarcım topıgın hayırlı olsun ınş ugur getırır hepımıze benım sorunum pko. bır ay oldu ögrenelı prognova dıye bı horman ılacı verdı doktor onu kullanıyorum simdi bakalım nasıb kısmet

11. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    sagol canım sende hoş geldin, inşallah hepimize uğur getirir, kistlser için mi verdi öo ilacı hiç duymamıştım ismini..
    canım sanada şu sogan söyliycem cünkü bunu epey araştırdım, pko dan tut da, erken menapoz, miyomlar, yumurtlama güçlükleri, adet düzensizlikler gibi pek cok şeye iyi geldiğini öğrendim, ben biraz midemden korkuyorum ama yinede denemeyi düşünüyorum...mise problemin yoksa hemen denemeni öneririm, adeti biraz fazla getiriyormuş sadece korkulacak bir durum değilmiş oda...

12. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar sorunlarımızı liste haline getirmeyi düşünüyorum,
    mesela:
    Lalezar : 3 yıllık evli 2 senedir bebek istiyor, sebebi bulunamayan 2 düşük yaşadı, yaş ve kilo sebep olabileceğinden şu an kilo verme aşamasında..
    Şimal :
    Pirenses:
    Tuvanna:
    Bemmeyaz:
    ..............

gibi, birbirimizin sorunlarını hem unutmamış oluruz, hemde tavsiyelerimizi buna göre yapabiliriz, aklına daha parlak fikirler gelen varsa belirtsin ki birbirimize daha faydalı olabilelim..

13. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    canım adet döngüsünü düzene koymak aynı zmandada kistleri eritmek için doktoru cok begenmedım ama bıkere daha gıdıcem mecburen (daha iyi bı doktor bulamadım)
    soganı bende duyuyorum hep ama mıdem kötü cesaret edemıyorum :( bu arada diger topicte okudum gecmıs olsun

14. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
  15. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

pişmiş olduğu için dokunmaz gibi geliyor ama daha cesaret edemdim bende canım yaaaa..benim bir arkadaşım 9 yıldır bebekleri olmuyordu, sogan kürünü yaptığı ay hamile kaldı, 2,5 aylık hamile şu anda..

Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıyamet alametlerini hep birlikte öğrenelim

kıyamet alametlerini hep birlikte öğrenelim

kıyamet alametleri kiyamet alametleri misir kıyamet alametleri mısır mısırdaki olaylar kıyamet alametimi alameti mısır KIYAMET vakti, dünya hayatının son günü olmakla birlikte ahiretteki sonsuz hayatın da başlangıcı olacaktır. Kıyamet günü yaşanacak birbirinden dehşetli olaylarla Allah'ın yüce kudreti insanların tümü tarafından idrak edilecektir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav), kıyametten...
  2. hadi hep birlikte şeytanı taşlıyalım:)

hadi hep birlikte şeytanı taşlıyalım:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hadi arkadaşlar hep birlikte teröre karşı eylem yapalım

Hadi arkadaşlar hep birlikte teröre karşı eylem yapalım

siyah kurdale . arkadaşlar şehitlerimizin yasını tutuyoruz biliyorum ve bunun için avatlarımıza veya imzalarımızın bir köşesine siyah kurdele resmi ekleyelim terörü lanetliyelim üzerimize düşen görevimizi yapalım HADİYİN ARKADAŞLAR HEPİMİZ SİYAH KURDELE İLE TERÖRE KARŞI EYLEM YAPALIM BİR RİCAM OLCAK ACABA SİTEMİN BİR KÖŞESİNEDE SİYAH KURDELE EKLEYE BİLİRMİSİNİZ BU DURUMA SESİZ KALMAYALIM...
  4. Hep Birlikte Zayıflıyoruz

Hep Birlikte Zayıflıyoruz

hep birlikte kilo vererek yaza formda girmeye hazırmısınız kızlar :eller: bu başlık altında toplanıp kilolarımızı veriyoruz hadi bakalım hepiniz kilolarınızdan kurtulacaksınız kararlıyız, azimliyiz :26::26:
  5. Hep birlikte zayıflıyoruzzz

Hep birlikte zayıflıyoruzzz

kızlarrr ramazan da bayramda bitti artııık diyet yapmamak için incecik belimizin olmaması için neyimiz eksikkk haydii hep beraber zayıflamayaaaa kendine güveveler sayfamıza bekliyoruzzzzzz :)

Sayfayı Paylaş