Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

slm melekler benide aranıza alın .Ben 1 yıllık evliyim agustos ayında düşük yaptım ve sonrasında eşim 2ay korundu korunmayı bıraktıkdan snr 3 aydır doktora gidiyorum yumurta takibi yapıyordu bu ay klomen kullandım bugun ise çatlama ignesi yaptı doktorum bakalım inş.bu ay hayırlısı bütün bebek isteyenlere YÜCE RABBİM nasip etsin.

slm melekler benide aranıza alın .Ben 1 yıllık evliyim agustos ayında düşük yaptım ve sonrasında eşim 2ay korundu korunmayı bıraktıkdan snr 3 aydır doktora gidiyorum yumurta takibi yapıyordu bu ay klomen kullandım bugun ise çatlama ignesi yaptı doktorum bakalım inş.bu ay hayırlısı bütün bebek isteyenlere YÜCE RABBİM nasip etsin.

hoş geldin salkımcım, inş canım iğne işe yarar, benimde iki düşüğüm var seni cok iyi anlıyorum, Allahım yaşatmasın tekrar..

cok guzel dusunmussun lalezarcim, hepimiz sorunlarimizi yazalim ve birbirimize yardimci olalim
ben uc yildir evliyim sekiz aydir cocuk istiyoruz herhangi bir tedaviye baslamadik daha ,pkoluyum prolaktinim yuksekti ve dopergin verdi doktorum ve sonrada oluruna biraktik bir yil bekleyelim dedik birde bulundugum yerde doktor problemi var o yuzden oluruna biraktik hayirlisi bakalim

ANNE OLMAK İSTEYEN MELEKLERİN SORUNLARI:
LALEZAR : 3 yıllık evli, 2 yıldır bebek istiyor, yaş 39, 2010 yılında sebebi belirlenemeyen 2 düşük yaptı, kilo verme aşamasında...
TUVANNA: 3 yillık evli, 8 aydir cocuk istiyor, herhangi bir tedaviye baslamadi, pko.lu prolaktin hormonu yüksek, ilaç olarak dopergin kullanıyor..
SALKIM : 1 yıllık evli, agustos ayında düşük yaptı, bu ay klomen kullandı, çatlama ignesi yapıldı sonuç bekliyor..<!-- google_ad_section_end -->
BEMBEYAZ: Adet düzensizliği ve kilo fazlası var, kilo veriyor..
ŞİMAL : Pko hastası, prognova diye bir ilaç kullanıyor...

:almi: Ben kabaca bir liste yaptım ekleme çıkarma yapabilirsiniz kızlar, ama hiç haraket görmüyorum.. haydi biraz canlanın kızlar :kartanesi:

Şimalcim, soğan kürünü gastritliler yapamaz mış, akşam Dr. ibrahim Saraçoğlu, Haber Türkde konuştu, iyiki denememişim bende mazallahhhhhhhhh :(

evet canım hoş geldin aramıza :) adet düzensizliğin için dr.a gitmişsindir mutlaka değil mi ? Hormonlarına bakıldı m canım..
Kilo sorun olabiliyormuş normal kiloda kalmak da önemli, benimde 8 kg oldu :)

canım ya ben doktora gittim ban ilk sözü kilonun %10'unu ver dedi. Bir de hastalanınca 2-3. Günü gel dedi. 2 aydır bir türlü gidemedim. Gittiğim zaman ne yapılacağı hakkında hiç bir fikrim yok. Allahım nefret ediyorumjinokoloji masasına yatmaktan.neden hastayken çağırdı onuda anlamış değilim kendimi boşuna gitmiş gibi hissettim ayrıca doktoruda sevmedim. Biliyorsun böyle durumlarda doktorun iyi olması önemli. Inşallah kiloları veririz.( bu arada 65 kiloya düştüm) ve hiçbir şeye gerek kalmadan hamile kalırız.

Lalezarcım bu arada oluşturduğun liste çok süperrr. Benim bilgilerime ekleme yapmak istersen 6 yıllık evliyim 1 kızım var 1 yıldır çocuk istiyorum

<!-- google_ad_section_start -->ANNE OLMAK İSTEYEN MELEKLER İN SORUNLARI:
LALEZAR : 3 yıllık evli, 2 yıldır bebek istiyor, yaş 39, 2010 yılında sebebi belirlenemeyen 2 düşük yaptı, kilo verme aşamasında...
TUVANNA: 3 yillık evli, 8 aydir cocuk istiyor, herhangi bir tedaviye baslamadi, pko .lu prolaktin hormonu yüksek, ilaç olarak dopergin kullanıyor..
SALKIM : 1 yıllık evli, agustos ayında düşük yaptı, bu ay klomen kullandı, çatlama ignesi yapıldı sonuç bekliyor..<!-- google_ad_section_end -->
BEMBEYAZ:6 yıllık evli, 1 kızı var, 2. bebeği istiyor, Adet düzensizliği ve kilo fazlası var, kilo veriyor..
ŞİMAL : Pko hastası, prognova diye bir ilaç kullanıyor...<!-- google_ad_section_end --> <TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_17_642359', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT><TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_20_642359', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT><TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_61_642359', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT><TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_70_642359', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>​

Geri