gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

HaDi İtİrAf Edİn..!

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

HiÇ Mantık ve DuygUlArIn ArAsInDa kAlDIN mI..? YaDa kAlSaN SEçİmİn NE oLuR..?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: HaDi İtİrAf Edİn..!
    çokkkk kaldımmm :D:D

söz konusu aşksa kişi istediği kadar mantığıyla hareket etmek istesin ne fayda çünkü aşk mantığını devre dışı bırakır ruhuna ve bedenine kalbin hükmeder.
    amaaaa bir duyguyla hareket edersin iki edersin bir zaman sonra yüreğin yorulunca pes edersin istesende istemesende kırık kalbin yorgun düşmüş olur ve işte o sırada mantığın devreye girer.

gelelim banaa :D:D ben normalde mantıkçı biriyim aşkda duygularıma yenik düşerim ama yukardaki msjımda belirtdiğim gibi değecekse karşımdaki kişi ve cidden sonu istediğim gibi olacaksa acım çok derin değilse bunların aksi halinde mantığımla hareket eder ve aşkımı istemesemde son verrim!

bir ***** sözü derki gel bana bir adım gelim sana koşa koşa :D:D

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

kalmadım kalmak istememde:D

4. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben kalıyorum ... ne yardan geçebildim ne serden ... sürünüyorum ....:)

5. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok kaldım..........

6. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kaıldım ama hep duygu tarafından yol aldım nedense :D mantığımı kullanamadım bazı konularda :d

7. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Sana katılıyorum ablam :)

HaDi İtİrAf Edİn..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtİraf Edİn Artik YaŞlaniyorsunuz

İtİraf Edİn Artik YaŞlaniyorsunuz

o "Biraz yavaş gitmenizi" trafik polisi yerine doktorunuz söylediğinde... oDavetli olduğunuz iki eğlenceden eve erken dönmek için, erken bitenini seçtiğinizde... oListeden yemek seçerken tattan önce kalorisine dikkat etmeye başladığınızda... o "Nasıl olsa gelip geçicidir" deyip yaşamı ciddiye almamaya...
  2. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  3. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  4. Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?

Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?

annemi eşmi Paylaşalım bakalım AİLEMİ? , EŞMİ? (sevgili, erkek arkadaş vs.) sizce kim kaç adım önde. Benim kendi fikrim Ailem açık arayla ÖNDE:hmm: hele kafam bozukki. Kolay kolayda öne geçemez.
  5. hadi gözlerinizi test edin

hadi gözlerinizi test edin

İşte göz sağlığınızın yerinde olup olmadığını anlamak için ufak bir test... Saniye tutarak deneyiniz!! C harfini bulabilecek misin ? OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO...

Sayfayı Paylaş