Hadi kızlar sigarayı bırakalım

Cevap: Hadı kılzar sigarayı bırakalım

Yazdıklarınızda haklılık payı çok hele benim bir an önce bırakmam lazım
bu yılın başında anjio oldum doktorumun bana dediği sigarayı kesinlikle bırakacaksın..
Ayrıca eşim
zuzucuğum gibi günde 2 paket sigara içerdi ve oda 11 yaşında başlamış ben ilk sigaramı içtiğim zaman 18 yaşındaydım kimse bana illa al iç demedi ben kendim kendime ettim.
Şuan eşim sigarayı bırakalı 2 sene oldu.Benim bırakmam için çevremin yaptıklarını görseniz kesin bırakmıştınız en başta eşim elin saçın başın üstün kötü kokuyor dediği zaman kızıyorum içmeyenin yanında sizin içici olmanız çok kötü eşimin bana davranış şekli değişti diyebilirim.
Bunları düşününce iyide kendi yıllarca fosur fosur içti ben ona bir kez bilee ıyyy kokuyorsun demedim bana yapılan hareket haksızlık diye düşünüyorum bunları düşünüp yazarken içimdeki ses ne haksızlığı haklııı diyor...
Kaç kez denedim kaç kez azalttımm ama sonu hep hüsran gerçi ben günde 2 paket içmiyorum 1 paketi 2 günde içiyorum övünülecek birşey olmadığının farkındayım.
Nurovski böyle bir başlık için sana kendi adıma teşekkür ediyorum inşallah en kısa zamanda buraya bıraktıııımmm yaşasın deme şansı bulurum........

semazencım gercekten ıyı haberlerını beklıyorum..

mery cım sana ınanamıyorum....arkadaslar ne sıkıntınız varsa paylasalım..bu konuda yapacagımız bıseyler varsa(sıgarayı bırakmak olsun ,sıkıntılarınız olsun) hep bırlıkte care olalım...

ıyı haberler gelmesı...ve ben çok üzülüyoum:18:..içinizdeki samimiyete güveniyorum....
:uhu:

ben 4 yıl olldu bırakalı 5. seneme girdim ve acaip bağımlıydım işimde çok stresliydi içtikce içerdim. ve içemeyincede deliye dönerdim acaip sinirli olurdum ve asla bırakamayacagımı düşünürdüm.bırakma o kadarda zor değilmiş beyinde bitiyo herşey karar verdin mi bitiyo ve hiç zorlanmadım ve içenler sizde bunu kolayca bırakabilirsiniz.gerçekten beyinde bittimi ne canınınız istiyor nede sinirli oluyosunuz ve iyikede bırakmışım herşey daha güzel daha tatlı............size kötülük yapan arkadaşınızı bir kalemde silip atan bizler neden hergün her nefesinde bizi öldüren bi illetten kurtulamıyoruz EGER İSTERSENİZ OLUR.................

Ben 17 yasimda basladim sigaraya, hicbir cevre baskisi yoktu.
Bi ara birakmayi denedim ama inanim bana 4 günde 3 kilo aldim, zaten kiloluyum dahada alirsam kafayi yerdim herhalde.
Esim sigaranin tadini bilmez hic icmemis.

carızmacım bu bır bahane:argue:...sen içemedıkce kendını yemege vermıssın onun yerıne meyveye verseydın kendını hem sana yaradı hemde kılo aldırmazdı:Dbıde bunu dene nedersın bebegım...bak esın tadını bıle bılmıyormus ona haksızlık etme:D
senden de ıyı haberler beklıyorum canım:26:

baştan kural hatası var..bırakmak ıstıyorum o benı bırakmıyor..yapmayın kızlar..çocuklarınızı düşünün...en azından..onların geleceklerını görmek ıstemezmısınız??
bütün ipler sizin elinizde...ipin ucunu bırakırsanız kayar ider çekmezsiniz daha....

iyi düşünün....herkese iyi gelecekler....

unutmayın..
herşey sizin elinizde..
geleceğinizde....

Cevap: Hadi kızlar sigarayı bırakalım

hiç içmedim inşallah içenlerde tez günde bırakırlar kendine eziyet etmekten vazgeçerler ..

Geri