Hadi kızlar sigarayı bırakalım

Cevap: Hadi kızlar sigarayı bırakalım

canım nurum ne güzel düşünmüşsün yaaa bende içiyorum doktorum yasakladı bi ara bıraktım tam üç ay içmedim sonra nasıl oldu anlamadım bidaha başladım en ufak sıkıntıda ona sarılıyorum bırakmayı çok istiyorum aslında içtiğim zaman miğdemi bulandırıyo ama içmedende duramıyorum inşallah bırakabilirim bu aralar boğazım çok ağrıyo tabi oruçta var iki gündür bitane içtim inşallah bırakabilirim....

ben inanıyorum kızlar..hep bırlıkte bırakacagız...

baktımda azaltanlar var:26:...hadı ınsallah temelden bıtırcez...:26:

294pa2x.jpg

son sozunuz nedır??budamı yeterlı degıl..bırakmanız için

Arkadaşlar sigara bırakmak sandığınız gibi zor bi iş değil. Ben tam 9 yıl kullandım 20 yaşımdan 29 yaşıma kadar ve anneme kanser teşhisi konduğu an bir karar aldım. Şu anda neredeyse 4 yıl olacak ve hiç içmemiş gibi oldum artık. Öncelikle kararlı olun ve bu inanın sosyal bir alışkanlık fiziksel kısmı 10 günde bitiyor. bol bol soda ve su için stresten uzak durun ve hayatınızı anlamlandıracak bişeyler bulun. Sadece zayıf insanlar kendine zarar veren bişeye sarılır unutmayın. İyi şanslar...

Son söz Sigara kanser yapar.

bırakmak isteyen bırakır bunu zorlamamak lazım insanın içinden gelicek ama zaten içenler bunun iyibir şey olmadıgını biliyor bu sigara yasagına aslında karşı olanlardanım önceden içilen yerler ayrıydı bunda tmm icenler ayrı içmeyenler ayrı oturuyodu şimdi dumansız hava sahası deniyo ama bir barda alkol alınıyo sigara yasak bende bunu anlamıyom
bende içiyorum eskiden bir yerde oturup içerdim ama şimdi dışarda buda hoş bir görünüm degil bir bayan için bende buna karşıyımm aslında bunun altında başka şeyler var sigara bahane ama oralara girmiyicem bu olaydan hiç memnun degilim bunu yazmak istedim sadece

Geri