gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hadi melekler birbirimize yardım edelim. melekler elele :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

eski sevgiliyi unutmak güçtür. bunu herkes kolay kolay başaramaz ki aramızda bu durumda olan bir çok meleğimiz var. şimdi herkes nasıl unuttuğunu unutmak için neler yapılması gerektiğini ne kadar biliyosa yazsın :) hadi melekler :clapping::clapping::clapping::clapping:

atsy_gül bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Keşke önce sen anlatsaydın tavşancık:D:D ona göre devamı gelir bence topiğin de hayırlı olsun :)

3. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ÇİTOS :) şöyle bi şeyde var : kelin ilacı olsa kendi başına sürer :) ama bi kaç bişeycikler biliyorum onları söyleyeyim :)
    1- onun sizden değersiz,tipsiz,yanınıza yakışmadığını düşünerek beynimize frekans yolluyacakmışız :) (hele tipsizse dışarıdan gören biri için)
    2- sizi çok mutlu eden değer veren birini bulunca zaten unutuluyomuş :)
    benim duyduklarım denemeye çalıştığım bunlar :) hadi bakim hayırlısı. diğer meleklerinde cevaplarını bekliyorum :)

4. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bence ilk başlarda unutmak veya unuttum demeksöz konusu olamaz.ortada yaşanmış paylaşılmış hele ki sizde karşınızdakini özel kılan hisler varsa olamaz bence.ne kedar unutmaya çalışırsa ne biliym unutmak için çabalarsa o kadar yaşadığı hisleri karşısına çıkar.tıpkı aşok olmak için insan çaba harcamıyorsa aşk birden karşına çıkıyorsa unutmak da böyle oluyor.önce acı çekilir sonra bakmışsın ki nerdesin.ama değiştirilemez bir gerçek üzülme kaçınılmazlığı.zamana bırakmak bence uzun mu oldu acaba

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Unutmak icin hicbir sey yapmadim,ayrildigimiz donem universite sondaydim tezim,sinavlar,odevler vs derken unuttum gitti....yani kendinize ugrasacak yeni bir hobi bulun,gezin,kendinize guveninizi arttirin,sac,kiyafet vs....degisikliklerde iyi gelir.

6. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zamanda geçmek bilmiyo ki... hobilerle ilgilenin diye bende duymuştum

7. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    unutmak için ne kadar çalışırsanız o kadar daha çok akılda kalır.bence her konuda olduğu gibi bunuda oluruna bırakmalı.çewre değişmeli,yeni arkadaşlar edinilmeli...sosyal olunmalı depresyona girdiğini düşünmemeli ewde oturup kalmamalı eskisinden daha fazla sosyal aktivete bulunmalı...aslında daha bir çok şey war ama şimdilik bu kadar yeterli diye düşünüyorum... :D:D

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Dusun dusun zaman gecmez tabi,cik evden git bir kuafore degistir sacini basini,git guzel bir kursa yazil,pc,ehliyet gibi hayatinda her zaman gerekecek birsey yada sadece eglence amacli baska birseyde olabilir,cevre degistir,yeni birileri girsin hayatina...

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Valla evlenince herkesler unutuluyor hahaha hahaha

10. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bence tavsiyeler fayda etmez.Sevdysen acısını ilk önce çkmen gerek sonra gçer zaten.zamana bırak

11. atsy_gül

atsy_gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman bu konuya bi şarkıyla açıklık getiriyorum

Ah ne yapsam ne yapsam...
    Kurtulabilsem...
    Ne yapsam gönlümü avutabilsem.
    Kendimi unuttum, unutuldum da...
    Bir seni benim gibi unutabilsem
    Hiç olmazsa yılda bir gün kavuşabilsem...

12. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şu da var aslında başta anıları unutmak gerekir ?? :\

hadi melekler birbirimize yardım edelim. melekler elele :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi melekler beyniniz ne kadar hızlı bir test edelim

Hadi melekler beyniniz ne kadar hızlı bir test edelim

Yukarıdaki resimde kahve taneleri içinde adam var. *Adamın kafasını 3 saniyede bulursanız bir dahisiniz demektir. *Medikal araştırmalara göre eğer adamın kafasını 3 saniyede bulursanız beyininizin sağ tarafı diğer insanlara gore daha çok gelişmiş demektir. *Eğer adamın kafasını 1 dakikada bulursanız beyininizin sağ tarafı normal bir insanınki gibi çalışıyor demektir. *Eğer 1 ile 3 dakika...
  2. melekler yardım :(

melekler yardım :(

şu an öylesine yanlsızım ki öylesine çaresiz inanın şu mesajı yazarken ağlıyorum ne yapacağımı bilemiyorum resmen yaşamım avuçlerımın arasından kayıp gidiyor daha öncede yazmıştım annem hasta diye birazda olsa toparladı gerçi ben göremedim ama telefonda sesi iyi geliyor ben şu an sivasdayım okul için tekrar geldim vizelerim vardı ama öylesine yoruldum ki melekler iteleye iteleye bir şeyler...
  3. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:
  4. hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

"Mrb arkadaşlar, melekler mekanı haricinde başka yerde de buluşmak güzel oluyor:) facebook adresi olan arkadaşlarla daha çok tanışmak ve kaynaşmak adına oluşturduğum grupta gelenler kendisini melekler mekanındaki nickiyle tanıtabilir böylece birbirimizi ekleyebiliriz, hem birbirimizin fotoğlarımızı görür, hem ordan da görüşmüş oluruz. GRUBUMUZ AYNI MELEKLER MEKANINDA OLDUĞU GİBİ ERKEK...
  5. Meleklerim yarın cinsiyetimiz belli oluyor..hadi bakalım tahminlerinizi aliyim :)

Meleklerim yarın cinsiyetimiz belli oluyor..hadi bakalım tahminlerinizi aliyim :)

Meleklerim yarın cinsiyetimiz belli oluyor..hadi bakalım tahminlerinizi aliyim :) yoksa

Sayfayı Paylaş