gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hadi Melekler Çine Safariye Gidiyoruz.

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım sitemizin hizmetini sizler ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız . Tüm melekleri Çin'e safariye götürüyoruz.

Aşağıdaki şekilde olacaksınız :D Tüm ücretler bizdeeeen :D:D

Eveeet Hadi Gelmek isteyenler yazsın :D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Hadi Melekler Çine Safariye Gidiyoruz.
    korkmayın meleklerim ben varken size hiç bi hayvan yaklaşamaz :) zaten resimlerden de belli dik duran tırsmayan benim :D:D ben olmasaydın ecoşu,bilgoşu,çitosu yiyeceklerdi benim sayemde kurtuldular :789:
    ufak at ufak atda civcivler yesin demeyin sakın hahahahaaa :hhh:

emeğine klavyeye basan parmaklarına sağlık M.C güzel olmuş tşkler :)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

:hungry:vayyyy bend geldim yemeğe ziyafet varrr:hungry::hungry::hungry:

4. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bende gelcem :D ...

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadmin unutun beni yine ama olsun ben araya girerim çok güzel düşünüyorum kaplanlarla kucak kucaga oturuyoruz:)

Hadi Melekler Çine Safariye Gidiyoruz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şirin Baba Cuma Namazına Gidiyor

Şirin Baba Cuma Namazına Gidiyor

Kominist sistemin göstergesi olarak gösteriliyordu bir dönem şirinler. Şirin köylerinde tapınak olmaması ve ibadet olayının olmaması, kominizme bağlanıyordu.... Şimdide namazda... :) Küçükken, hep birlikte hareket etmelerine gıpta ile bakarak, insanlarda böyle olmalı diye düşünüyordum. Başkaları başka şekilde de düşünebiliyor demekki. Neyse geçelim haberimize. Şirin Baba Cuma namazında...
  2. erzurum melekleri hadi kaynaşalım

erzurum melekleri hadi kaynaşalım

selam arkadaşlar erzurum melekleri hadi gelin kaynaşalım erzurumu sevenler buyrun sizde gelin misafirimiz olun sohbet muhabbet edelim:):)
  3. kızlar hadi bungee jumpinge gidiyoruz

kızlar hadi bungee jumpinge gidiyoruz

ay benim hep hayalimdi ama ben bitürlü yapılcak yer bulamadım hele şükür bi tane yer buldum ama tek başıma olmaz hadi kızlar hep beraber gidiyoruz sadmin seni kesin bekliyorum allahım çok güzel acayıi matrak:)
  4. Hadi gün yapalım melekler..

Hadi gün yapalım melekler..

kola kola resimleri resmi buz gibi soğuk Çok güzel bi fikrim war kızlar.Umarım sizde beğenirsiniz.Gün yapalım örneğin bugün gün bende olsun herkez bi tabak bişeyler getirsin yani resmini koysun :DResmin altınada o resime uygun uyduruk bi tarif yazsın...bunun adı Kakaolu çikolatalı kuru fasulye..hahaha Tarifimiz:Biraz fasulyeyi haşlıyoruz iyce böyle ezik büzük olana kadar.Sonra buzlukta...
  5. hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

"Mrb arkadaşlar, melekler mekanı haricinde başka yerde de buluşmak güzel oluyor:) facebook adresi olan arkadaşlarla daha çok tanışmak ve kaynaşmak adına oluşturduğum grupta gelenler kendisini melekler mekanındaki nickiyle tanıtabilir böylece birbirimizi ekleyebiliriz, hem birbirimizin fotoğlarımızı görür, hem ordan da görüşmüş oluruz. GRUBUMUZ AYNI MELEKLER MEKANINDA OLDUĞU GİBİ ERKEK...

Sayfayı Paylaş