gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Hadi Meleklerim Sizlere Maksi Elbise Çılgınlığına Katılın...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Maksi Elbise Modelleri Maksi Elbise Çılgınlığı

Siz de Maksi Elbise Çılgınlığına Kapılın!

Geçtiğimiz bir iki sezondur kendini dinlenmeye alan maksi elbise modası, bu sezon muhteşem bir dönüş yaptı! Biz de sizin için bu sezon en çok öne çıkan maksi elbise modellerini derledik!

Çizgili Maksi Elbiseler

Geniş yuvarlak kesim yakalı, rengarenk çizgi desenli maksi elbiseler bu sezon oldukça moda. Eğer siz de hem spor hem şık olmayı seven kadınlardansanız sıcak yaz günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tarz bir maksi elbiseyi tercih edebilirsiniz.

Straplez Maksi Elbise

Sade ve sofistike bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, koyu renklerde bir maksi elbise tam size göre. Bu modeli özellikle gece katılacağınız davetlerde, şık bir clutchla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

İpek maksi elbise

Sıcak yaz aylarında ipek, uçuş uçuş, iri çiçek desenli bir maksi elbiseden daha seksi ne olabilir ki? Bu modelin en büyük avantajı ise ister gece ister gündüz, ister davete ister arkadaşlarınızla buluşmaya giderken rahatlıkla kullanabilecek olmanız.

Düşük belli maksi elbise

Eğer stil sahibi, kendi tarzını yaratmayı seven bir kadınsanız, düşük belli maksi elbiseler tam size göre. özellikle retro desenler bu modele çok yakışıyor. Bizden söylemesi!

Çapraz yaka maksi elbise

Yazın katılacağınız düğün ve davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeli zarif aksesuarlarla ve yüksek topuklu, bantlı ayakkabılarla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Kullanışlılığı ve rahatlığı göz önünde bulundurulduğunda, bizce bu tarz bir elbise bütün kadınların gardırobunda bulunmalı!

Tek omuzlu maksi elbise

Bu sezonun iki trendi bir araya gelmiş ve ortaya tek omuzlu maksi elbiseler çıkmış. Düz sandaletlerle kombinleyerek de kullanabileceğiniz bu model, çok daha çekici, sofistike ve şık bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Hadi Meleklerim Sizlere Maksi Elbise Çılgınlığına Katılın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :DBir Melek daha aranıza katıldı

:DBir Melek daha aranıza katıldı

Herkese Selamlar Güzel melekler :) Uzun süredir sayfayı takip ediyordum..Ve bugün de aranıza katılma kararı verdim..Buradaki sıcak dostluklara ben de katılmak istedimm..Artık ben de aranızdayım..İyi kötü ne varsa en güzelinden paylaşımlar yaşamamızı diliyorummm :):eller:
  2. Maksi Elbise Modelleri sizlerle

Maksi Elbise Modelleri sizlerle

maksi elbiseler maksi elbise modelleri maksi elbise Bu yaz uzun etekler ve maksi elbiseler çok moda melekler :D:D vallahi bende bu sezon kendime şimdilik iki tane çok moda renk olan uzun eteklerden aldım ama yine istiyorum çünkü çok güzeller birde bana çok yakıştı biliyormunuz :D:D hatta bir gün sizlerlede paylaşayım :D:D bu Maksi Elbiselerinizi Şık babet yada Platform ayakkabı modelleri...
  3. merhaba bende aranıza katıldım melekler

merhaba bende aranıza katıldım melekler

:asigim:Burda çok iyi bilgiler alacağıma inanıyorum
  4. Selfie Çılgınlığına Fatih Terim de Katıldı!

Selfie Çılgınlığına Fatih Terim de Katıldı!

fatih terim selfie, selfie fatih terim, fatih terim haberleri Sevgili melekler, dünya genelinde moda olan sosyal paylaşım çılgınlığı selfie modasına Türk A Milli Takım millileri de uydu. A Milli Futbol Takımı Çarşamba İsveç Milli Takımı ile yapacağı hazırlık maçı öncesinde ilk çalışmayı yaptı. Millerin ilk antrenmanı baya neşeli geçti. Teknik direktör Fatih Terim ve oyuncular Oscar Ödül...
  5. Siyah Dantelli Zarif Maksi Elbise Modelleri!

Siyah Dantelli Zarif Maksi Elbise Modelleri!

maksi elbiseler, dantelli elbiseler, dantelli siyah elbiseler Sevgili melekler, hiçbir zaman modası geçmeyecek detaylardan birisi olan danteller, bu sezon maksi eteklerde yerini bulacak. Yazın doğasına uygun uçuş uçuş elbiselerin yaka, askı ve etek uçlarında göreceğimiz danteller, elbiselerin muhtelif yerlerinde kullanılarak transparan bir örünüm de sağlayacaklar. İster gece ister gündüz...

Sayfayı Paylaş