gebe
  1. mistik

mistik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hadi sende kazan

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında mistik tarafından paylaşıldı.

İşte Çalışma İmkanı Olmayan Ev Hanımlarına, Ev Kızlarına, Emeklilere Bir İşte Çalışıpta İkinci Bir Ek İş Yapmak İsteyen Tüm Bayanlara, Baylara Boş Vakitlerinde Kendi Çevrelerinde Ek-İş Yaparak Aile Bütçelerine Ek Bir Gelir Sağlamaları İçin, Binlerce Çeşit İç Giyim, Çorap, Havlu, Bornoz Takımları, Sihirli Temizlik Bezleri, Kol Saatleri, Gümüş Takı Çeşitleri, El Yapımı Takılar, Bijuteri Çeşitleri, Cilt Bakım Ürünleri, Parfüm Çeşitleri, Makyaj Malzemeleri, Çeşitli Kitaplar, Plastik Ürünler, Pratik Ev Gereçleri, Elektrikli Ev Aletleri ve Çelik Mutfak Eşyalarından Oluşan 15 Bin Çeşit Ürünün Satış Temsilciliğini Veriyoruz. Önce Ücretsiz Satış Kataloğunu Adresinizekadar Gönderiyoruz...

Sonra Katalogla Aldığınız Siparişleri, Hiç Ücret Talep Etmeden Adresinize Gönderiyoruz...

Kargo Ücreti Dahi Almıyoruz.

ÖDEME

Siparişlerinizi Hiç Ödeme Yapmadan Teslim Alıp, Ödemesini Ürünleri Sattıktan Sonra Yapıyorsunuz
    :dp178:

Hadi sende kazan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En büyük FENERBAHÇE diyorsan hadi gel senin avatarın :)))

En büyük FENERBAHÇE diyorsan hadi gel senin avatarın :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D )

Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D )

pasaklı tanrıça filmi izle Ben filmden birkaç cümle söyleyeceğim alttaki o filmi izlediyse oda 2-3 cümleyle devam ettirecek yada söylemek isterse istediği kadar cüm le yazabilir ama filmin hepsini anlatmayacak.. onun altındaki böylece 1 film bitmiş olacak film bitince filmin son cümlesini yazan kişi bitti diyecek ve alttaki film adı söylecek hadi başlayaım :D :D (MUTUCUMMMMMM SANA...
  3. Hadi Canım Sende Dedirten Kareler

Hadi Canım Sende Dedirten Kareler

Yurdum insanı ilanlarıyla da hem komik hem de yaratıcı olduğunu kanıtlıyor. Ülkemizin dört bir köşesinden en ilginç ve komik fotoğraflar...

Sayfayı Paylaş