gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hadi simdi "SoN" olsun...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

. . .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

[SIZE=+0][SIZE=+0]İçim Acıyor..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Geçer , Geçer Elbette. Ya Hiç ummadığım bir yerde yeniden sızlamaya başlarsa ?[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Tadımdın..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Acımdın..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Haydi şimdi son olsun.[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Senle doğmayan ben , senle ölmeyeyim.. Al acımı giderken.. Ver tadımı silerken..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Ah gönül.. Akıt içine bu sancıyı..![/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Hak ettin ! Yan için için..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Bir gece bir anlık nefese verirken geleceğimi tıkamamalıydım hayata bu kadar kulaklarımı..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]“Seveceksem şimdi sevmeliyim” demekle yürümezmiş hayat anladım..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Haydi şimdi son olsun..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Kapayayım gözlerimi sıkıca. Çarp kapıyı çık git.! Sağır olayım , gelişlerini duymadım gitti diyeyim.. Kör olayım gözyaşlarını görmedim üzüldü diyeyim..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Ah gönül. Bat yalana..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Hak ettin.. Yan için için..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Bir gülüşe kurban olurken kapamalıydım hayata bu kadar gözlerimi..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]“Sen ol Yeter bana” demekle var olunmazmış anladım..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Bu son içtiğim kadeh olsun şerefine yada şerefsizliğine..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Bu son gözyaşı , son sancı olsun..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Sevmiyorum işte.. Sevmiyorum..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Ah gönül bu kendine son yalanın olsun..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Yok bir bedel daha ödeyecek dermanım.. Yorgunum.. Sana bile sarılamayacak kadar çok yorgun.. Bedenim kan revan içinde. Ruhumda bir sahipsizlik..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Biri gelsin tutsun elimden diye öylece bekliyorum en olmaz yerde. En görülmeyecek yerde.[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Yeniden başlasındiyecek kadar yok işte gücüm..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Bir şeyler başlayacaksa yeniden ne olursun bu biz olmayalım..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Bir son daha mı.. Tükenirim bu defa.[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]O zaman annemin kokusu bile sarmaz sensizliği..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Babamın geçicek demesi bile ferahlatmaz içimi..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Haydi şimdi son olsun..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Sen sessizce git içimden..[/SIZE][/SIZE]
    [SIZE=+0][SIZE=+0]Ben anlatırım yokluğunu yüreğime uygun bir dille..[/SIZE][/SIZE]

alintidir​

Hadi simdi "SoN" olsun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Belki bu şarkı uyandırır seni Yüzyıllık uykundan Gitme o utandırır seni Boyundan posundan Zaman kötü kötü zaman Büyümelisin çocuk inan Karanlığı giymiş zaman Kabus olur sonra rüyan Herkesler sen de dahil Aşkıma inanmadın Beş paralık bir ruhun vardı Şeytana sattın Kendine bul birini Yanında güzel dursun Harcadığın bir ömre yazık Hadi geçmiş olsun İstesem bu aşk süründürür...
  2. cehennemin son meleği ol...

cehennemin son meleği ol...

gözlerini eksik yaşanmış bir bahar gibi kullan gülüşünü as intihar koğuşlarına çelimsiz ruhlarda erken yagmurlar biriktir... nasılsa taşra hep hazırdır aşka.... üzülme sakin ! dönme kendine tesellisi ol cehennemin CEHENNEMİN SON MELEĞİ OL
  3. Yaşadın olum Beyaz hadi iyisin

Yaşadın olum Beyaz hadi iyisin

Dünyanın en şanslı erkeklerinden biri o. :) Carmenim Elektram la birlikte sevgililer gününe girecekler. La bellimi olur bakarsınız hani dizi setlerinde genelde oyuncular birbirlerine aşık oluyor sonra ayrılıp gidiyorlar bu ülkede. Bakarsınız Beyazıt kardeşimizde Carmeni Alentriği ile yakar kim bilir :D:D BEYAZ İLE CARMEN SEVGİLİLER GÜNÜNE BİRLİKTE GİRECEK... Carmen Electra ve Beyaz ile...
  4. Bu Son Olsun

Bu Son Olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş