Hadi simdi "SoN" olsun...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hadi simdi "SoN" olsun...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

red_angel_by_sabai.jpg
[SIZE=+0][SIZE=+0]İçim Acıyor..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Geçer , Geçer Elbette. Ya Hiç ummadığım bir yerde yeniden sızlamaya başlarsa ?[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Tadımdın..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Acımdın..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Haydi şimdi son olsun.[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Senle doğmayan ben , senle ölmeyeyim.. Al acımı giderken.. Ver tadımı silerken..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Ah gönül.. Akıt içine bu sancıyı..![/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Hak ettin ! Yan için için..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Bir gece bir anlık nefese verirken geleceğimi tıkamamalıydım hayata bu kadar kulaklarımı..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]“Seveceksem şimdi sevmeliyim” demekle yürümezmiş hayat anladım..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Haydi şimdi son olsun..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Kapayayım gözlerimi sıkıca. Çarp kapıyı çık git.! Sağır olayım , gelişlerini duymadım gitti diyeyim.. Kör olayım gözyaşlarını görmedim üzüldü diyeyim..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Ah gönül. Bat yalana..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Hak ettin.. Yan için için..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Bir gülüşe kurban olurken kapamalıydım hayata bu kadar gözlerimi..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]“Sen ol Yeter bana” demekle var olunmazmış anladım..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Bu son içtiğim kadeh olsun şerefine yada şerefsizliğine..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Bu son gözyaşı , son sancı olsun..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Sevmiyorum işte.. Sevmiyorum..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Ah gönül bu kendine son yalanın olsun..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Yok bir bedel daha ödeyecek dermanım.. Yorgunum.. Sana bile sarılamayacak kadar çok yorgun.. Bedenim kan revan içinde. Ruhumda bir sahipsizlik..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Biri gelsin tutsun elimden diye öylece bekliyorum en olmaz yerde. En görülmeyecek yerde.[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0]Yeniden başlasındiyecek kadar yok işte gücüm..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Bir şeyler başlayacaksa yeniden ne olursun bu biz olmayalım..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Bir son daha mı.. Tükenirim bu defa.[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]O zaman annemin kokusu bile sarmaz sensizliği..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Babamın geçicek demesi bile ferahlatmaz içimi..[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]Haydi şimdi son olsun..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Sen sessizce git içimden..[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=+0][SIZE=+0]Ben anlatırım yokluğunu yüreğime uygun bir dille..[/SIZE][/SIZE]

alintidir​

Geri