gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

hadi SöyLe SeN Kimi SeVeRsİn?

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 10 Eylül 2008
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: hadi SöyLe SeN Kimi SeVeRsİn?

handanca;
    doğruyu, adaleti ve sevgiyi sever:)
    bebeği, çiçeği, ve güzelliği sever........

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzeldi gerçekten, ellerine sağlık :) Zevkle okudum :)

NeMeSiS,

doğruyu yanlıştan ayırt edeni,
    bu dünyaya geldiği gibi gideceğini bileni,
    iftiradan uzak durup kul hakkı yemeyeni,
    beni olduğum gibi herşeyimle sevip kabul edeni...

sever...

4. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

aynennn :D

hadi SöyLe SeN Kimi SeVeRsİn? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi şimdi kına zamanı:)

hadi şimdi kına zamanı:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Söyle Kimsin

Söyle Kimsin

Sen bir rüya bir resimsin Bir heyecan bir isimsin Sen bir rüya bir resimsin Bir heyecan bir isimsin Hep kalbimde yaşıyorsun Söyle kimsin, söyle kimsin Hep kalbimde yaşıyorsun Söyle kimsin, söyle kimsin Bir misafir her gün gelen Ben ağlarken gülümseyen Bir misafir her gün gelen Ben ağlarken gülümseyen Sanki benimle bir beden Söyle kimsin, söyle kimsin Sanki benimle bir beden Söyle kimsin,...
  3. Davut Güloğlu - Tek Sen Söyle

Davut Güloğlu - Tek Sen Söyle

Sensiz gecelerimde Bu askin hasretiyle Nasil katlanacagim söyle söyle Gözlerim yollarinda Adi sarkilarimda Dünyama girermisin tek sen söyle Söyle söyle söyle söyle bebegim Seni seviyorum de Ugrunda öleyim
  4. Ben Sustum Sen Söyle Sensizligimi

Ben Sustum Sen Söyle Sensizligimi

Ey yâr, susuşum sözümü esirgemekten değil. Sana değen sözleri çoktan yitirdim; dudağım avare, dilim perişan. Aklım ermiyor ki, sustuğumu bileyim. Kalbim ayılmıyor ki sana hitap edeyim. Kelimelerin sıcağı kaçmış, hece hece küllenmişler; sükût lehçesinde aç susuz bir mülteciyim şimdi. Seni taşa benzettiler. Öyle dilsiz, öyle hayatsız, öyle duygusuz diye. Değirmende konuşan taş değil midir...

Sayfayı Paylaş