gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Hadi Tatile gidelim...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hadi Tatile gidelim...

hadı gıdelım..çok guzel olur sımdı...
    emegıne saglık

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hadi Tatile gidelim...

5 dakkada hazirim...simdi geliyom...

Hadi Tatile gidelim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi dalip gidelim uzaklara...

Hadi dalip gidelim uzaklara...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ege Çubukçu - Hadi Bize Gidelim

Ege Çubukçu - Hadi Bize Gidelim

Bir kiz var sahnenin önünde bu kiz digerlerinden farkli Tüm gözler sahnede üstümde bu kizin bakislari anlamli Kizlarim body giyer bol bir jean ve bandana Bu kiz da mini bi etek ve dolce gabbana Elinde bir digi kamera zoom yapiyor bana Ortam atesli kalçayi salla Gençlerin elleri havada bir saga bir sola dans edip egleniyorlar Dillerde benim parça Konser sonrasi kulis karisik bir kac imza...
  3. hadi denize gidelim :)

hadi denize gidelim :)

ahmet hadi abi girelim denize + hadi tamam sen git geliyorum şurayı toplayıp -_- - olmaz abi beraber gitcez -_- + iyi tamam bekle ..... - e hadi abi 3 saat oldu >.< + oo akşam olmuş bosver hadi gidelim .. - abi su çok güzel gelsene ^_^ + oha lan çok soğuk >.< - abi bak koşarak atla bi kerede girersin -_- + si..ir lan içinden konuşmak kolay tabi >:dil: - abi ben denize gircem...
  4. Gittin gideli

Gittin gideli

Sen gittin gideli Yüreğime hüzün düşüyor Ne kışlar bahar Nede baharlar kış Delicesine eser durur rüzgar Hani O hiç gitmem diyişlerin vardıya O günleri hatırladım Garip bir hüzün sardı içimi Ağladım yıkıldım kahroldum İçin için döküldü gözyaşlarım Gökte yağan yağmur Damla damla vuruyor sessizce Umutlarla sarıyorum içimi Bir yanım sen Bir yanım hüzün Doğmakla ölmek arası Acı bir poyraz eser...

Sayfayı Paylaş