gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hadi Yerine Koy Birini Koyabilirsen! (Atam)

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadi Yerine Koy Birini Koyabilirsen! (Atam)

hiç sanmıyorum Atatürk ün yerine koyulabilinecek birisini...

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadi Yerine Koy Birini Koyabilirsen! (Atam)

ATAMIZIN yerine TÜRKİYE'de koyabilecek bırakın TÜRKİYEYİ dünyada kimse yok
    böyle bir önder bir kere geldi dünyaya bir daha gelmez
    eger birisi olsaydı şuan TÜRKİYE bu durumda olmazdı

Hadi Yerine Koy Birini Koyabilirsen! (Atam) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koyun

koyun

: Koyun İftfetli, şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete, çocuğa, hayırlı ve bereketli mala, Koyun peşinde gitmek, bir kadının ardı sıra gitmeye, Koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye, rızık ve nimete, Koyun otlatmak yönetici olmaya, Derisi yüzülmüş kooyun birinin vefat etmesine, Koyun sürüsü itaatli ve uysal halka, Kirli koyunlar pis ve heşerat taşıyan insanlara, Koyunun siyahı...
  2. Hadi şimdi indir beni müsait olmayan bir yerde

Hadi şimdi indir beni müsait olmayan bir yerde

am sikme hikayeleri Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile..İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım..Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni..Yolculuk çok güzeldi sağ ol..Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni...
  3. Hadi Yerime Koy Birini Koyabilirsen

Hadi Yerime Koy Birini Koyabilirsen

...beni ya sevmeLi,ya öLdürmeLi...'' Masum DeğiLiz ''...bir çağ yangını bu,bütün dünya günahkar...'' Unut ''...unut beni de her yaLan gibi...'' -Ruhuma AsLa- ''...sebebi var bahanesi yok...'' Hazan ''...sen her su veren eLe açan koLay çiçek...'' Sarı OdaLar ''...hadi yerime koy birini koyabilirsen....'' Yarası SakLım ''...bir sözün uçur göğüm gün...
  4. Bir koyunun günlüğü

Bir koyunun günlüğü

:nanik:Meleklerim kurban bayramı yaklaşmışken; kurbanlıklarla ilgili espirilerde havada uçuşmaya başladı... Bunlardan biride bir kurbanlık koyunun günlüğü... Ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.... 1.gün Sevgili günlük, bugün bayramın ilk günü. 10 gündür elimden geleni yapıp bi şekilde satılmamayı başardım. Arkalara kaçtım, sürekli yüzüme hastalıklı bir hava verdim. Şans da yüzüme...
  5. Bir Koca Karısının Ailesine Gitmesine Yasak Koyabilir mi?

Bir Koca Karısının Ailesine Gitmesine Yasak Koyabilir mi?

dini sorularınız ve cevapları dini sorular ailevi dini sorular Evlendikten sonra artık ayrı bir aile olan çiftler eşlerin aile bireylerine ve büyüklerine karşı her zaman için saygılı ve hatırnaz olmaları gerekmektedir. Bazen eşlerin ailesi ile yaşanan sorunlardan dolayı özellikle erkekler karılarının aileleri ile görüşmelerini istemez ve bu konuda yasak koyar. Peki dinimiz de kadının ailesi...

Sayfayı Paylaş