gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Hadi Yine İyisiniz...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Eskiler çok iyi bilirler arkadaşlarım, hani eskiler derken yaş olarak biraz büyükler bunu bilirler. Hani büyüklerimiz derlerdi bizlere " Bak seni eşşek sudan gelinceye kadar döverim " :) Hey gidi günler. Peki arkadaşlarım, biri bizi dövse dövse ve yine dövse acaba eşşek sudan gelirmi. Artı bu eşşeği kim suya gönderdiki dimi :D

İşte bizler araştırdık arkadaşlarım ve bu lafı duyan arkadaşlarımız için güzel bir iş çıkarttık.

EŞEK SUDAN GELİNCEYE KADAR DAYAK YİYENLERE MÜJDE! EŞEK SUDAN GELİYOR....

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

:D:D:D:D yihhuuu dayak artıkın bitti :puha:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: vallahi küçük küçücük bir konu ama bakınca çok güldüm teşekkürler emeğine yüreğine sağlık :D:D:D:D

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    beğendiğin için ben teşekkür ederim canım

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yeni nesil yıttı valla:D

Hadi Yine İyisiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. . . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

. . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

SEVDA MEVSİMİ Dün gece sabaha kadar ağladım O eski günleri nasıl aradım Seni ölesiye severken canım Böylemi geçecek sevda mevsimi Seni ölesiye severken canım Sensiz mi bitecek sevda mevsimi Kavuşuruz diye avunurum ben Sensizlik çok zormuş yanıyorum ben İçimi ince bir sızı kavurur Sensiz mi bitecek sevda mevsimi İçimi ince bir sızı kavurur Böylemi geçecek sevda mevsimi...
  2. Yine kan yine PKK :(

Yine kan yine PKK :(

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Çatışmada 2 terörist ölü ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, Yedisu İlçe Jandarma Karakolunun nöbetçi mevzilerine gece teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda 4 asker şehit oldu, üç asker yaralandı.Güvenlik güçlerinin karşı ateş vermesiyle başlayan...
  3. Yaşadın olum Beyaz hadi iyisin

Yaşadın olum Beyaz hadi iyisin

Dünyanın en şanslı erkeklerinden biri o. :) Carmenim Elektram la birlikte sevgililer gününe girecekler. La bellimi olur bakarsınız hani dizi setlerinde genelde oyuncular birbirlerine aşık oluyor sonra ayrılıp gidiyorlar bu ülkede. Bakarsınız Beyazıt kardeşimizde Carmeni Alentriği ile yakar kim bilir :D:D BEYAZ İLE CARMEN SEVGİLİLER GÜNÜNE BİRLİKTE GİRECEK... Carmen Electra ve Beyaz ile...
  4. Volga Tamöz Tayfun Hadi Yine İyisin Şarkı Sözü var mı

Volga Tamöz Tayfun Hadi Yine İyisin Şarkı Sözü var mı

Volga Tamöz Tayfun Hadi Yine İyisin Şarkı Sözü var mı acaba sizin sitenizde lütfen bana yazın sözlerini

Sayfayı Paylaş