hadi yüreğim

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
hadi yüreğim
sus yüreğim....sus... bilmez misin konuşmak kar etmiyor artık,olmuyor sesin ona ulaşmıyor. duymuyor seni, kırqınlığını da aşkını da hissetmiyor...

sen küçükken, ne rahattım ben... mutluluğu bulurduk bir pamuk şekerden, bir tebessümden... şimdi kar etmiyor ne yapsam ne etsem...aslında biliyorum bir tek onu istiyorsun sen.ama olmaz, olmayacak.(!) sen bir daha asla onun sevqisiyle ısınamayacaksın, onun mutluluğuyla dolup taşamayacaksın.sesini bir daha asla ona duyuramayacaksın..

biliyorum kızqınsın bana.qittiğim için beni suçluyorsun belki.ama inan kendimi düşünmedim.seni düşündüm, onu düşündüm.anla beni, uyandım, bi düşü her şey qördüğüm.anla beni, ben qitmedim,onun yanından yalnızlığa sürüldüm.benim içimde sen, senin içinde hüzün.... inan bu değildi her duamdaki son sözüm.. benim 2 duam vardı sadece; bir onunla qeçmeliydi ömrün de bir de onun kollarındaylen yakalamalıydı beni ölüm...

sus yüreğim...sus...bende özledim onu ben de...ne derin yüreğim?o da özlemiş midir bizi? arıyor mudur beni? duymak istiyor mudur sesimi? neden sustun? bana isyan bayrağını çektiğin qibi, dur sus bilmediğin qibi cevaplasana bu sualimi...(!) bir kez de şimdi bozsana sessizliğini...

acıtma canımı yüreğim.. hadi...hadi kalk qidelİm.. bak, herkes qidiyor, qeliyor.. bana kalan sadece sen olursun, sana kalan sadece ben oluyorum yüreğim... onu bunu bırak, sen ve ben "biz" olalım, birbirimizi üzmeyelim.. bak, onun için atardın, o bile binbir parçaya böldü seni. ben ise yaralarlanmış qücümle hala ayakta tutmaya çalışıyorum hem seni hem kendimi.. o bile alev alev yaktı bizi.. birbirimize su dökmenin zamanı qelmedi mi ? silkinip ayağa kalkıp, dik durmanın, herkese inat mutLu olmanın vakti değiL mi?

emin ol.ben de çok özledim..ama... hadi yüreğim.. hadi qidelim...

Geri