gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

hadi yüreğim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

sus yüreğim....sus... bilmez misin konuşmak kar etmiyor artık,olmuyor sesin ona ulaşmıyor. duymuyor seni, kırqınlığını da aşkını da hissetmiyor... sen küçükken, ne rahattım ben... mutluluğu bulurduk bir pamuk şekerden, bir tebessümden... şimdi kar etmiyor ne yapsam ne etsem...aslında biliyorum bir tek onu istiyorsun sen.ama olmaz, olmayacak.(!) sen bir daha asla onun sevqisiyle ısınamayacaksın, onun mutluluğuyla dolup taşamayacaksın.sesini bir daha asla ona duyuramayacaksın..

biliyorum kızqınsın bana.qittiğim için beni suçluyorsun belki.ama inan kendimi düşünmedim.seni düşündüm, onu düşündüm.anla beni, uyandım, bi düşü her şey qördüğüm.anla beni, ben qitmedim,onun yanından yalnızlığa sürüldüm.benim içimde sen, senin içinde hüzün.... inan bu değildi her duamdaki son sözüm.. benim 2 duam vardı sadece; bir onunla qeçmeliydi ömrün de bir de onun kollarındaylen yakalamalıydı beni ölüm...

sus yüreğim...sus...bende özledim onu ben de...ne derin yüreğim?o da özlemiş midir bizi? arıyor mudur beni? duymak istiyor mudur sesimi? neden sustun? bana isyan bayrağını çektiğin qibi, dur sus bilmediğin qibi cevaplasana bu sualimi...(!) bir kez de şimdi bozsana sessizliğini...

acıtma canımı yüreğim.. hadi...hadi kalk qidelİm.. bak, herkes qidiyor, qeliyor.. bana kalan sadece sen olursun, sana kalan sadece ben oluyorum yüreğim... onu bunu bırak, sen ve ben "biz" olalım, birbirimizi üzmeyelim.. bak, onun için atardın, o bile binbir parçaya böldü seni. ben ise yaralarlanmış qücümle hala ayakta tutmaya çalışıyorum hem seni hem kendimi.. o bile alev alev yaktı bizi.. birbirimize su dökmenin zamanı qelmedi mi ? silkinip ayağa kalkıp, dik durmanın, herkese inat mutLu olmanın vakti değiL mi?

emin ol.ben de çok özledim..ama... hadi yüreğim.. hadi qidelim...

hadi yüreğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  3. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  4. Bi çare umut,hadi yüreğim unut

Bi çare umut,hadi yüreğim unut

umudum yok benim unutun beni İmkansız aşkların en büyük duygusu umut etmek.Beklemek..Ama eğer umut ediyor ve umudunun boşa olduğunu anlıyorsan işte o zaman unutacaksın.Umut etmek bazen acı veriyor.Umudum yok artık benim:(:(Buyrunuz meleklerim okuyunuz=( Sen hiç anLamadın ki beni Bi çaRe Bi umut / Hadi Yüreğim ' Unut ' Sustum SuskunLuğamaydı susmaLarım GidiŞinin kaRŞısında eğdim boynumu...
  5. Yüreğimden Yüreğine...

Yüreğimden Yüreğine...

Sana dair dev gibi bir sevda büyüttüm küçücük yüreğimde… Bu Küçücük yüreğimde büyüttüğüm korkularla başlamıştım bu sevdaya… Korkuyordum… Sanki bi uçurumun kenarında çaresiz kalmışta düşecekmişim gibi korkuyordum… Hep bi güvensizlik içindeydim… Ben ne kadarda aptalmışım ne kadarda körmüşümki ihanetini göremedim.. Bunu göremeyecek kadar mı sevdim seni… Sevdim evet çok sevdim seni…...

Sayfayı Paylaş