gebe
  1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0

Hadi zayıflayalım

Konu, 'Çöplük' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hadi zayıflayalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beraber zayıflayalım melekler

Beraber zayıflayalım melekler

bir tabak salçalı makarna kaç kalori salçalı makarna kaç kalori zayıflama günlüğüm düğünüm var zayıflamam lazım Merhaba meleklerim hadi gelin beraber zayıflayalım yine liste oluşturalım sizler için bu konuda bir sürü taktik var onlara da bakabilirsiniz. Hep beraber yaza kadar tığ gibi oluruz. Hadi bana katılın. Görsünler Melekler Mekanının Melekleri nasıl azimliymiş.
  2. hadi yüreğim

hadi yüreğim

sus yüreğim....sus... bilmez misin konuşmak kar etmiyor artık,olmuyor sesin ona ulaşmıyor. duymuyor seni, kırqınlığını da aşkını da hissetmiyor... sen küçükken, ne rahattım ben... mutluluğu bulurduk bir pamuk şekerden, bir tebessümden... şimdi kar etmiyor ne yapsam ne etsem...aslında biliyorum bir tek onu istiyorsun sen.ama olmaz, olmayacak.(!) sen bir daha asla onun sevqisiyle...
  3. hadi bilin!

hadi bilin!

1.5 maymun 5 muzu 5 dakikada yerse 100 maymun 100 muzu kaç dakikada yer? 2. A) Bir zürafayı bir buzdolabına nasıl sığdırırsınız? B) Bir fil i buzdolabına nasıl sığdırırsınız? C)Ormanda tüm hayvanların mutlaka katılması gereken büyük toplantıya bir hayvan katılmamış,hangi hayvan? Ç)timsahlarla dolu bir nehirden yüzerek karşıya geçmek zorundasınız, nasıl geçersiniz? 3.Bir ayakkabı mağazasına...
  4. Günde Bir Elma İle Zayıflayalım

Günde Bir Elma İle Zayıflayalım

elma, elmanın yararları, elma ile zayıflamak, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlaar. Sebze ve meyvelerin insan sağlığına olumlu etkileri tartışılmaz. Zira bu durum yapılan yüzlerce araştırma ile kanıtlanmış durumda. Özellikle ince bir fiziğe sahip olmak isteyen hanımların günde bir tane elma yemeleri gerektiği belirtiliyor. Çünkü elma, daha ince bir fiziğe...
  5. Karbonhidrat Diyeti ile Zayıflayalım Hep Birlikte

Karbonhidrat Diyeti ile Zayıflayalım Hep Birlikte

Arkadaşlar 1,2 yıl önce bu diyeti bana bir arkadaşım söylemişti. Çok kilo aldığı zamanlarda bunu uyguladığını ve eski formuna geldiğini.ve bu diyetle aç kalmadan zayıfladığını belirtmişti. Denemekten ne çıkar diye denemiştim ozaman. 2,3 kilo vermiştim 2 haftada.geçen cuma yine başladım diyete.çünkü artık kilo vermem durmuştu.vücut herşeye alışmıştı.spor bile etki etmiyordu.57'ye...

Sayfayı Paylaş