gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

hadiii bebişlerimizi anlatalım

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

benim dünyalar tatlısı 6 altı aylık ecrinim var çok tatlı ama biraz mız mız çok sevildiğinden herhalde sizin bebişleriniz kaç aylık :emzirme:

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benimki allahın ,izniyle ellerime gelsinde herşeyini anlatıcam..onu şimdiden çoooook seviyorumm

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yupisbenim bebişim şimdi 9 aylık ama yaramazlığı son haddinde allah bütün annelerin yardımcısı olsun hamiş anneler sizide görcez

4. valicka

valicka Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimki 2 yash 4 aylik.amma yaramazliklari cok!!!!!amma cok shirin.shekerim benim o!!!!

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızım 10 aylık oldu işi gücü yaramazlık yürümek istiyo beceremiyoda düşüp duruyo

6. gamze08

gamze08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım kızım henuz 4bucuk aylık ama karnımda:)onu cok sevıyorumm

7. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim oglum 15 aylik cok tatli bir o kadarda cok yaramaz.rabbim herkese evlat sevgini tattirsin.

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde 3 aylık şirn mi şirin bi kardeşim war çok tatlı artık agulamaya başladı sesler çıkartıyo etrafa gülücükler saçıyo :)

9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bnmki daha dogmadi simdiden cektiriyo dogunca napcak bakalim

10. latifa

latifa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :ebebek:benim bebişim 4ay10günlük ama feciiiii yaramaz hiç durmuyo ve sürekli kucakta gezmek istiyo ve gece 2ye kadar uyumuyooo

11. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Benim oğlum 9 ay 27 günlük.
    tam bir fırlama,hiç dur durak yok en meraklı dönemleri.:zonked:

12. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    benimde ikitane kizim var. ALLAH ömürlerini uzatsin. büyügü 4 yasinda ama yaramaz. kücügü 6 aylik olacak bir hafta sonra. bebek demeye bin sahit ister hic yaramazlik yapmiyor. uyansa bile yataginda oynuyor hic beni rahatsiz etmiyor. ALLAHIMA BINLERCE SÜKÜR. ALLAH olmayanlarada insallah bebek sevgisini verir.

13. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    benim meleğimde 2,5 aylık oldu gün geçtikçe şirinleşiyo gülücükler saçıyo etrafa çok ama maşallah beni çok yormuyo akıllı bebişim.....

hadiii bebişlerimizi anlatalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeBişLer

BeBişLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bebişlere

bebişlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hadii:)

hadii:)

hepimizin ıyı yada kötü bır sürü anısı olmustur mutlaka hadi anılarımızı paylasalım basımızdan gecen komık olayları paylasalım
  4. bebiş

bebiş

bebiş isteyenler ben 24 yaşında 10 aylık evliyim bebiş istiyorum ben 2 ay evliyken adetim 10 gün geçmişti ilişkiden sonra birden kanamam geldi hamileymişim ve ilişki esnasında söktürdüm 8 aydırda her ay bekliyorum bebişm olsun diye her ay hüsran çok zor bişey adetime 2 gün var bu ay inş allahım nasip eder bebişim olur çok istiyorum her gün dua ediyorum allahım isteyen herkeze nasip etsin
  5. Bebiş

Bebiş

Arkadaşlar kimse varmı?

Sayfayı Paylaş