gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hadise 28 Yaşına Girdi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise kaç yaşında, hadisenin yaşı, hadise hakkında
    Sevgili melekler, geçtiğimiz gün O Ses Türkiye yarışması sırasında Hadise'ye yapılan doğum günü sürprizi ekranlara yansımıştı. Tüm jüri üyeleri sahnede Hadise'nin pastasını kesmiş ve küçük bir kutlama yapmışlardı. Asıl doğumgünü kutlaması ise geçtiğimiz gece Hadise'nin küçük bir arkadaş grubunun bir araya gelmesiyle gerçekleşti. Şarkıcı ve arkadaşları altı saatlik kutlama yaptı.

hadisenin-doğumgünü.jpg

Hadise 28 Yaşına Girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeter Artık Cedric 9 Yaşına Girsin!!

Yeter Artık Cedric 9 Yaşına Girsin!!

OnunLa doqduk biz 1 yaşımızdaydık o 8 di OnunLa yürüdük biz 3 yaşımızdaydık o 8 di OnunLa okuLa başLadık biz 7 ydik o 8 di iLk sevgiLimiz oLdu 8 yaşımızdaydık oda 8 di ? iLk okuLu bitirdik 15 yaşımızdaydık o 8 di ehLiyet aLdık araba kuLLandık o haLa 8 ? iLerde evLenecez çoLuk cocuqa karışacaz o hep 8 oLacak yeter artık Cedric 9 yaşına qirsin !! alıntı
  2. Keremcem 30 Yaşına girdi

Keremcem 30 Yaşına girdi

La o kadar oldumu :) Daha ben bu arkadaşımızın ekmeğe pepe dediği günleri hatırlıyorum beee. Hey gidi günler heeey, Ne diyelim iyiki doğdun keremim cemim, iyi ve mutlu yaşa diyor m.c emmin :D:D 30’UNA FANLARIYLA GİRDİ… ŞARKILARIYLA GÖNÜLLERDE TAHT KURAN OYNADIĞI DİZİLERLER KENDİ HAYRAN KİTLESİNİ İKİYE KATLAYAN KEREMCEM YENİ YAŞINI HAYRANLARIYLA BİRLİKTE ETİLER'DE BİR MEKANDA KUTLADI. 30...
  3. Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

Arkadaşlar bu güzel ailenin içine gireli tam bir yıl oluyor yarın.Yarın yazmak istiyordum ama dayanamadım .O kadar güzel duygular içerisindeyim ki anlatmak için bu sayfa bile yetmez siteye ilk üye olduğum gün herşeyden habersiz öylece anlamaya çalışıyordum ne olduğunu.İlk zamanlar ailem karşı çıkmıştı buraya üye olmama ilk defa bir yere üye olmuştum çünkü, ama sonraları benim degişimimi...
  4. Bülent Ersoy 59 Yaşına Girdi

Bülent Ersoy 59 Yaşına Girdi

bülent ersoy, yaşgünü, kaç yaşında, 2011, 59.yaşgünü, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy , İzmir Karizma Bar'da düzenlediği bir partiyle 59. yaşına girdi. Ersoy’un 10 bin lira değerindeki altı katlı doğumgünü pastası soğutucusu olan özel bir araçla İstanbul’dan İzmir’e götürüldü. Doğumgünü sürprizine çok sevinen Diva,...
  5. Murat Boz 34 Yaşına Girdi

Murat Boz 34 Yaşına Girdi

murat boz, murat boz kaç yaşında, murat boz doğum tarihi Sevgili melekler, Murat Boz, 34’üncü yaş gününü sürpriz bir partiyle Ulus 29’da kutladı. Boz, kutlama sonrası sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’yla havaalanının yolunu tuttu. Popçu, sevgilisinin ayarladığı tatilde bir kutlama daha yapacak...

Sayfayı Paylaş