gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hadise 40 derece ateşle sahnede

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Eurovision için çok çalıştıklarını söyleyen Hadise, yarışma gecesi kot pantolon giymeyeceğini, farklı bir kıyafet düşündüğünü ve beğenilmesini umduğunu kaydetti.

Hadise Münih konserine serum takıldıktan sonra çıkabildi.
    Rusya'nın başkenti Moskova'da mayıs ayında düzenlenecek olan 54. Eurovision Şarkı Yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Almanya'nın Münih kentinde hayranlarıyla buluştu.
    "Level 228" adlı diskotekte sahne alan Hadise'nin, konserden önce 40 derece ateşi olduğu ve serum takıldıktan sonra konsere çıkabildiği belirtildi.
    Eurovision için çok çalıştıklarını söyleyen Hadise, yarışma gecesi kot pantolon giymeyeceğini, farklı bir kıyafet düşündüğünü ve beğenilmesini umduğunu kaydetti. Yaklaşık binin üzerinde kişinin izlediği konserde Hadise, Almanya'daki Türklerin oylarının çok önemli olduğunu belirterek, kendisini desteklemelerini istedi. Konser sonunda izleyiciler Hadise'ye sevgi gösterisinde bulundu.Hadise, Almanya konserlerini 27 Şubatta Oberhausen, 28 Şubatta Nürnberg, 7 Martta Frankfurt ve 20 Martta da Stuttgart'ta sürdürecek.

Hadise 40 derece ateşle sahnede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 40 hadis

40 hadis

melek ve ahiret inancı ile ilgili hadisler 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ (Allah Rasûlü) “Din nasihattır/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi....
  2. Hadise bugün sahnede

Hadise bugün sahnede

performansını bugün sergeleyecek olan hadise umarız bizi finale kadar taşır kendisine bu akşam ki yarıfinalde başarılar diliyoruz..... FİNAL YOLU 54’ÜNCÜ EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI’NDA ÜLKEMİZİ “DÜM TEK TEK” ŞARKISIYLA TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, İLK SINAVINI BUGÜN VERİYOR..... Genç şarkıcı, bu akşamki yarı finalde büyük günün provasını yapacak. 9’uncu sırada yarışacak 16 Mayıs’ta...
  3. ben 40 hadisi şerif sorucaktım

ben 40 hadisi şerif sorucaktım

sa melekler ben 40 hadisi şerif sorucaktım biliyorsunuz kırk hadis öğrenmek lazımmış.yardımcı olursanız sevinirim.
  4. 40 hadisi şerif

40 hadisi şerif

40 hadisi şerif, 40 hadis, hadisler, hadisler hakkında bilgiler sevgili melekler sizlerle 40 hadisi şerifi sunuyoruz 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ (Allah Rasûlü) “Din nasihattır/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da;...
  5. Birbirinden Değerli 40 Hadis

Birbirinden Değerli 40 Hadis

bu konu anlamlı ve değerli 40 hadise yer vermektedir. Her biri bir altın değerinde olan ve ibretlik sayacağımız birbirinden değerli ve anlamlı 40 hadisi sizler için paylaşıyoruz. (Allah Rasûlü) “Din nasihattır/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi....

Sayfayı Paylaş