gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hadise Aldığı Kilolarla Şok Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hadise nasıl zayıfladı, hadise kilo aldı, hadisenin kilolu resimleri Ünlü pop müzik sanatçısı Hadise, bir süre önce verdiği kilolarla gündeme bomba gibi oturmuştu. Hatta hızlı bir şekil de kilo vermesinden dolayı vücudu deformasyona uğradığı için hayranlarını bile üzmüş, şok etmişti. Kısa bir sürede vücudunda ki deformasyona uğrayan yerlerini toparlayarak tekrar muhteşem bir fiziğe kavuşan Hadise ne yazık ki tekrar kilo alarak hayranlarını tekrar şaşkınlığa uğrattı. Bacak ve basen bölgesinden oldukça fazla kilo aldığı gözlenen Hadise'nin kiollu resimlerini ve haberin detaylarını sizler için paylaşıyoruz. hadise.jpg

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hem feci şekilde kilo almış, üstüne üstlük yanları fırfırlı kostüm giymiş, kim giydiriyor bu kadını yahu :S

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yazik yaa bi veriyo bi aliyo iyice vücudun dengesini bozdu :S

4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

owww bu neeee hadise tam bi hadise olmus hahaha

Hadise Aldığı Kilolarla Şok Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile sorusu şok etti

Hamile sorusu şok etti

Star TV'de ekrana gelen "Orada Neler Oluyor" programının bugünkü konuğu Banu Alkan, programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Elif Güvendik'in sorularını yanıtladı. Bir ara konu hamileliğe gelince, sorular üzerine kaçamak cevaplar vermeye çalışan Alkan, hamile olup olmadığı konusunda net cevap vermekten kaçındı. İşte programda yaşanan diyalog: Banu Alkan: Ama müsade edin artık bebek...
  2. ramazanda aldığınız kiloları bayramda verin

ramazanda aldığınız kiloları bayramda verin

Oruç tuttum ama zayıflamak şöyle dursun kilo aldım diyorsanız bu yazı tam size göre...Ben de ramazanda iki öğün yemek yemeyle nasıl kilo alındığını anlamayanlardanım...Neyse bakalım bayramda kilo verebilecek miyiz? Uzun süre aç kalan vücut az enerji harcar. Sonucunda normal zamandan çok daha az hareket ederiz. İkincisi ise açlığa ancak fazla kalorili besinler yiyerek dayanabileceğimizi...
  3. Hadise şimdi 65 kilo!

Hadise şimdi 65 kilo!

Hadise Belcikadan geldigi geleli tam 15 kilo aldigi söyleniyor sevgili meleklerim :) Fazla kiloları yüzünden dar kıyafetler giyemeyen güzel popçu, çareyi 2010'da ölen modacı Alexander Mcqueen’in bol kesim elbiselerinde buldu. 65 kilo olan Hadise, geçen cuma akşamı Beyaz Show’a Mcqueen imzalı bol bir elbiseyle katıldı.
  4. halil sezai giyimiyle şok etti

halil sezai giyimiyle şok etti

halil sezai halil sezai haberleri halil sezai fotoğrafları Bomba gibi çıkışıyla kendine has yorum ve tarzıyla gençleri kendine çeken bir şarkısıyla dikkatleri üzerine toplayan ....evet melekler tabiki halil sezai den bahsediyorum.çıkışıyla fırtına gibi esmeye devam ediyor.şarkılarıyla ,saç tarzı ve şimdide giyimiyle kendinden bahsettiriyor.:hıms: Konser için Almanya'ya...
  5. Berguzar Korel Kıyafetiyle Şok Etti!

Berguzar Korel Kıyafetiyle Şok Etti!

berguzar korel haberleri 2014, berguzar korel resimleri, berguzar korelin oğlu ATV ekranlarının sevilen dizisi "Karadayı" gün geçtikçe artan bir izleyici kitsenie sahip... Dizide hem bakan kızı hemde hakime Feride Şadoğlu karakterini canlandıran Berguzar Korel dizi de Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Mahir Kara ile de aşk yaşıyor. Berguzar Korel "Muhteşem Yüzyıl"...

Sayfayı Paylaş