gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hadise ankete göre birinci teklif yok

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

HADİSE ANKETTE BİRİNCİ Bakalım gerçekten merak ediyom acaba trt hala anken sonunda birinci olan bu meleğe ne zaman buyur katıl diyecek habere geçiyoruz. [​IMG]
    CEBIT BİLİŞİM FUARI'NDA HAYRANLARIYLA BULUŞAN HADİSE BURADA MİNİ BİR KONSER VERDİ.

Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmesi yönünde düzenlenen anketlerde birinci olan Hadise, 'İki sene evvel de birinci çıkmıştım. Ama TRT'den böyle bir teklif yok. Eğer gelirse seve seve giderim' diye konuştu. TRT'nin Eurovision adayını ne zaman belirleyeceği merak konusu.

Hadise ankete göre birinci teklif yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teklif

Teklif

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir
  2. ankete göre kadınlar dayak istiyor....

ankete göre kadınlar dayak istiyor....

Hepsi okumuş, tahsil görmüş ve üniversite kazanmış ve böyle düşünüyorlar. Tanınmış bir tıp fakültemizde yapılan kadına şiddet konulu anketin sonucu hayli çarpıcı. Üniversitenin adı ve bulunduğu bölgeyi ilişkin detaylar, etik kurulu kararı gereğince açıklanamayan ankete göre, tıp fakültelerindeki gençlerin ciddi bir oranı, şiddeti onaylıyor... * Ankete katılan kızlı erkekli 173...
  3. Hadise`ye ahlaksız teklif

Hadise`ye ahlaksız teklif

hadise Neredeyse tüm sanatçılara yapılan ahlaksız teklifi sonunda Hadise de aldı.Teklifi ise Azerbaycanlı bir bakanın yaptığı ögrenildi. Hadise’nin, 10 Temmuz’da Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Yeşil Tiyatro’da verdiği konser öncesinde büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı. Hadise ve ekibi Bakü’deki otellerine vardıklarında Azerbaycanlı bir bakanın oğlu Hadise’ye “Buraya konsere değil...
  4. Seren Serengil'den ''Bebek Var Teklif Yok'' Açıklaması...

Seren Serengil'den ''Bebek Var Teklif Yok'' Açıklaması...

Seren Serengil Seren Serengil Haberleri Gün geçmiyor ki bir ünlümüz evlenirken birileri boşanıyor...Bunların ki doların düşmesi çıkması gibi oluyor :D:D hatta bazılarıda evlenmeden çocuk sahibi oluyor sonra evleniyor ....Artık ne diyelim bilemedim ki...Seren Serengili gerçi tanımayanınız yoktur ama ben yine de size Seren Serengil ile ilgili bilgiler bulacağınız bir yere yönlendireyim .......
  5. En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu...

Sayfayı Paylaş