gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hadise Aşk iddalarını Yalanladı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AŞK İDDİALARINI YALANLADI!
    Yalaaan yalaaan külli yalan :D:D herkes yalanlıyor bakalım hayırlısı artık

ADI FUTBOLCU ERSEN MARTİN VE CAN ATEŞ İLE ANILAN HADİSE: 'AŞK BENİ KANDIRAMAZ. ŞU AN KARİYERİM ÇOK DAHA ÖNEMLİ. 'AŞKKOLİK' ŞARKIMI DA AŞKTAN BAŞKA ŞEY DÜŞÜNMEYENLERE HEDİYE EDİYORUM'..

Sözlerini Sezen Aksu'nun yazdığı 'Deli Oğlan' şarkısı ile yaza damgasını vuran Hadise, 24 Eylül'de yeni albümünü çıkartmaya hazırlanıyor. Prodüktörlüğünü Yves Gaillard'ın yaptığı albümü için gece gündüz uğraştığını belirten seksi şarkıcı; 'Şu an kariyerim aşktan daha önemli. Tek aşkım şarkılarım olduğu için aşk beni kandıramaz' şeklinde konuştu.

Brüksel, Milano ve İstanbul'da süren kayıtların son aşamalarına gelindiğini açıklayan Hadise, 'Harika ve güzel bir albüm yaptım. Bunun önüne dünyanın en büyük aşkı bile geçemez. Albümün hiti olan 'Aşkkolik'i ise aşktan başka bir şey düşünmeyenlere armağan ediyorum' dedi. Bir süre önce adı Trabzonspor'dan İspanya'nın Recrativo Huelva takımına transfer olan Ersen Martin ve Ebru Akel'den ayrılan Can Ateş ile anılan Hadise, aşk haberlerini ise şu sözlerle yalanladı:

Açık açık söylerim
    'Bir erkek için, bir aşk için hayatta mesleğimi bırakamam. Ben aşk ve kariyeri bu kadar ayırmışken ve şu anda çok önemli bir albüm üzerinde çalışıyorken hiçbir aşk, hiçbir erkek beni etkileyemez. Zaten sevgili olmaya karar verdiğim kişiye bile hemen 'Sen benim rüyamı yıkamazsın. Bir şey olursa seni bırakırım, işimi bırakmam' diye açık açık söylerim. Aşk benim için her zaman kariyerimden sonra gelir.'

Hadise Aşk iddalarını Yalanladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadisler

Hadisler

HADİSLER (Allah Rasûlü) “Din nasihattir/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah'a, Kitabina, Peygamberine, Müslümanlarin yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi. Müslim, Imân, 95. Islâm, güzel ahlâktir. Kenzü'l-Ummâl, 3/17, HadisNo: 5225. Insanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez. Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16....
  2. Kur'an-ı Kerim'i yalanladılar

Kur'an-ı Kerim'i yalanladılar

Kur'an-ı Kerim'de tüm dünyayı kapsadığı yazılan Nuh tufanının sadece Van Gölü'nde yaşandığı iddia ediliyor... Dağıstanlı jeolog İlham Gadjimuradov, Nuh tufanının bugüne kadar kabul gördüğü biçimiyle, tüm dünyayı kapsamadığını söylüyor. Dağıstanlı jeolog ve yazar İlham Gadjimuradov, Nuh Tufanı'nın Van Gölü'nde meydana geldiğini ve mahalli bir felaket olduğunu iddia etti. Nuh Tufanı...
  3. hadis

hadis

ARKADAŞLAR HER GÜN KARDEŞİM BANA GÜNDE BİRTANE (HADİS-İ ŞERİF)GÖNDERİYO.BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. *Şüphesiz ki ALLAH sizin suretlerinize ve mallarınıza bakmaz Ancak kalplerinize ve amellerinize bakar. *Cennet cepecevre nefsin hoşuna gitmeyen şeylerle sarılmış, Cehennem de(bedevi ve arzu iştahları kabartan)şehavatle sarılmıştır. *Müminin hali dış görünüşü...
  4. Oktay Kaycarca Olayı Yalanladı

Oktay Kaycarca Olayı Yalanladı

Oktay Kaynarca,Olaylar hakkında ilk kez konuştu Geçenlerde bir takım haberler çıkmıştı bildiğimiz gibi,Oktay Kaynarca ve sinan çetin (http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/189641-sinan-cetin-kimdir.html ) arasında bazı olayların yaşandığı ve bu yüzden tartışma çıkıp çekimlerin durduğuna dair haberlerdi.Bugün Oktay Kaycarca bu haberlere yanıt vermiş.iİşte söylentilere cevabı Tv8'de...
  5. Hadise "Tavsiye" Albümü "Nerdesin Aşkım" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Nerdesin Aşkım" Şarkısının Sözleri 2014

hadise nerdesin aşkım, hadise son albümü, hadise 2014 Pop müziğin sevilen ismi Hadise 2014 albümüyle beğeni toplamaya devam ediyor. "Tavsiye" adlı albümünün en sevilen parçalarından "Nerdesin Aşkım" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Bu gece geliyosun! Mazeretin yok! Marşla yürüyorsun! Bahanen çok. Bana yine baldan tatlı geliyosun Aşkı veriyorsun of! O...

Sayfayı Paylaş