gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Hadise-Aşkkolik

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Aşkın özü sözü bir olmaz mı? Sana verilen her şey hep az mı? Havai gönlün akıllanmaz
    Bizdeki tavuk komşuda kaz mı?

İçimi çıtır çıtır yedin bitirdin
    Kıpırtıları tek tek yitirdin
    Benim etim ne ki budum ne olsun
    Aşk oyununda kötü ütüldüm

Ah herkes senin olsun
    O aç gözün doysun

Sen aşkolik,aşkkolik,aşkkoliksin
    Hem egoist mazoist nevrotiksin
    Hım yesinler sevsinler amma
    Sen sersefil ve hepten bitiksin

Aklım gide gele yorulmaz mı?
    Şu eziyetin ömrüne farz mı?
    Zavallı ruhun niye hiç duymaz
    Ellerinki söz bizimki caz mı?

Canımı çekip çekip geri getirdin
    Kırıntıları tek tek götürdün
    Ettiğin ne ki bulduğun olsun
    Aşk oyununda beni yitirdin

Ah herkes senin olsun
    O aç gözün doysun

Sen aşkkolik,aşkkolik,aşkkoliksin
    Hem egoist mazoist nevrotiksin
    Hım yesinler sevsinler amma
    Sen sersefil ve hepten bitiksin

Hadise-Aşkkolik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadisler

Hadisler

HADİSLER (Allah Rasûlü) “Din nasihattir/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah'a, Kitabina, Peygamberine, Müslümanlarin yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi. Müslim, Imân, 95. Islâm, güzel ahlâktir. Kenzü'l-Ummâl, 3/17, HadisNo: 5225. Insanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez. Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16....
  2. Kenan Doğulu-Aşkkolik

Kenan Doğulu-Aşkkolik

sen başkasın bazı şeylerin cevabısın kenan doğulu sen başkasın senkolik oldum ilk gülüşünde bir bazı şeylerin cevabısın şarkı sözü senkolik oldum ilk gülüşünde şarkı sözü Aşkkolik Aşkkolik oldum senin yüzünden Şikayetim beni az görüşünden Sen ne biçim bir şeysin böyle Uzaydan mı geldin doğru söyle Ben ne biçim vuruldum böyle Senkolik oldum ilk gülüşünde Hikayenin sonu mutlu bende Sen ne...
  3. Kenan Doğulu - Aşkkolik - AKOR (versiyon 1)

Kenan Doğulu - Aşkkolik - AKOR (versiyon 1)

kenan doğulu aşkkolik akor aşkkolik akor askkolik tab kenan doğulu notaları Am C F Am C F Am C F aşkkolik oldum senin yüzünden Am C F şikayetim beni az görüşünden Am F sen ne biçim bir şeysin böyle Am F uzaydan mi geldin doğru söyle Dm G Am ben ne biçim vuruldum böyle Am C F...
  4. hadis

hadis

ARKADAŞLAR HER GÜN KARDEŞİM BANA GÜNDE BİRTANE (HADİS-İ ŞERİF)GÖNDERİYO.BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. *Şüphesiz ki ALLAH sizin suretlerinize ve mallarınıza bakmaz Ancak kalplerinize ve amellerinize bakar. *Cennet cepecevre nefsin hoşuna gitmeyen şeylerle sarılmış, Cehennem de(bedevi ve arzu iştahları kabartan)şehavatle sarılmıştır. *Müminin hali dış görünüşü...
  5. Kenan Doğulu'dan Aşkkolik Şarkısının Sözleri

Kenan Doğulu'dan Aşkkolik Şarkısının Sözleri

kenan doğulu aşkkolik kenan doğulu aşkkolik sözleri Başarılı pop sanatçımız Kenan Doğulu Ayışığı şarkı sözlerinin ardıdna bu konumuzda da Kenan Doğulu Aşkkolik şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler :) Aşkkolik oldum senin yüzünden Şikayetim beni az görüşünden Sen ne biçim bir şeysin böyle Uzaydan mı geldin doğru söyle Ben ne biçim vuruldum böyle Senkolik...

Sayfayı Paylaş