gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hadise Biz Burdayız Single Parçası Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözleri Hadise Biz Burdayız Şarkısının Sözü

Sevgili melekler, bu yazımızda pop şarkıcısı Hadise 'nin yeni çıkış yaptığı singlenin sözlerini paylaşıyoruz sizinle. İşte Hadise Biz Burdayız şarkı sözleri... :)

Geliyorum gittiğin yerden
    Çözülmem çektiğin telden
    Buradaki herkes böyle bizde
    Başlarız bittiği yerden!
    Düzeni hep yapboz sananlar
    Para pula mülke takla atanlar
    Bu alana giremez böylesi iste
    Ne deriz biz?
    Anlayan anlar
    Yaz, yaz yalanıyla yaşayansan sonun olmaz
    Taşlar tene gelse cana değmez bizi bozmaz
    Birleşiriz biz estiği yerden
    Gürleşiriz biz kestiğin yerden
    Yanlışa dur demeyi öğrendik
    Eskilerden
    Biz yazdık yine biz bozduk
    Sınırı çizdik
    Bize de uyduysa
    Çak, çak diyoruz ben diyene
    Vah, vah diyoruz bilmeyene
    Herkes duysun biz burdayız
    Ve de durmayız

Hadise Biz Burdayız Single Parçası Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkİleyİcİ Sevgİ SÖzlerİ Burda

Etkİleyİcİ Sevgİ SÖzlerİ Burda

etkileyici sevgi sözcükleri duygu yüklü sözler etkileyici sevgi sözleri yüklü sözler anlam aşk sözleri Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, Duyduğum en derin sevgisenin eserin, Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin, Ve kurduğum en güzel hayal sensin. Aşka burun kıvırmayin o çöl ortasında yemyeşil bir bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak için, Her bitkinin sürekli bakıma ihtiyaci...
  2. hadislerin değişmeden bize ulaştığına nasıl emin oluruz

hadislerin değişmeden bize ulaştığına nasıl emin oluruz

Hadislerin değişmeden bize ulaştığına nasıl emin olabiliriz ? Bu konuda ilk önlemi Efendimiz (ASM) “Kim benim üzerime yalan uydurursa, cehennemdeki yerini hazırlasın”(1) sözleri ile bizzat kendisi almış ve sahabenin bu konuda hassas davranmasına sebep olmuştur. Bundan dolayı sahabeler hadis nakli konusunda fazlasıyla itina gösterirlerdi. Örneğin Hz. Ali Efendimiz (ra): “Ben, size...
  3. hadislerden biz meleklere mesajlar

hadislerden biz meleklere mesajlar

1- Uğurlu ve Bereketli Kadının Bir Alameti: Resul-i Ekrem (s.a.v): "Kadın ilk çocuğunun kız olması onun uğurlu ve bereketli olmasının (bir) alametidir." Ne kadar ilginçtir ki dinimiz ve dinimizin peygamberi, bugün toplumumuza hakim olan kültür ve anlayışın tam tersine, kız çocuğu ve kız çocuğu doğuran anneye olan bakış tarzını bu şekilde ortaya koymaktadır. Bu da bizim toplum...
  4. Hadise Süperman Şarkı sözleri

Hadise Süperman Şarkı sözleri

hadise süperman sözleri hadise süperman şarkı sözü superman sözleri süpermen süpermen şarkı sözü hadise süperman şarkı sözleri, süpermen şarkısı, süpermen sözleri Bu süpermen değilmiydi ya, nasıl olduda süperman olarak değişti anlamadım. Neyse, 13/04/2011 de kral tv yayınından aynen sözleri sizlerle paylaşıyoruz meleklerim. Hadise Superman Şarkı Sözleri Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali...
  5. millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum sizden bu şarkının klibini izledim hadise ne kadar güzel olmuş ve ne kadar güzel söylemiş bu şarkıyı ezberlemek istiyorum ama sözleri yazarsanız ezberliyebilirim :)

Sayfayı Paylaş