TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Hadisenin son hali Hadise nasıl zayıfladı Hadise nasıl kilo aldı işte son hali

Sevgili melekler, başarılı popçu Hadise sanki günden güne eriyor. Geçtiğimiz yaz 13 kilo vererek 68 kilodan 55 kiloya düşen Hadise 50 kiloya kadar inmek istediğini söylemişti. Ancak hayranları başta olmak üzere Hadise 'yi herkes tiye almaya devam ediyor ve yeni görüntüsünden kimse memnun değil. Bir eski haline bakın bir de şimdiki haline :S

hadise_1-6b.jpg
hadise_2-3c0.jpg

Ünlü şarkıcının Instagram sayfasında yayınladığı fotoğraflarını sert bir dille eleştiren hayranları "Çocuk gibi olmuş, iyice küçülmüş. Lütfen acil bir şekilde verdiğin kiloları geri al. Eski güzelliğinden ve seksiliğinden eser kalmadı. Sen ne biçim bir şey oldun böyle yaa!" yorumu yaptı.

Hadise geçtiğimiz yaz yaşam koçu Şeyda Coşkun'un kontolünde 1,5 ayda 13 kilo vermişti. 3 beden birden indelen ve 68 kilodan 55 kiloya düşen şarkıcı "5 kilo daha vermem gerekiyor" demişti.

hadise_-25e.jpg
hadise_4-a1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende kilo almaya çalışıyorum son zamanlarda hızlı bir şekilde bayağı kilo verdim. Hatta eşim bile bir ay içinde kilo alacaksın diye tehdit bile etmeye başladı hahaha zorla yemek yediriyor bana Hadise olayına gelince hakkaten eski hali çok daha güzel hayranlarına hak vermek lazım bir an önce kilo almaya baksın toparlanması gerekiyor.

Evet Hadisenin en son haline baktığımda şimdi bu eklediğiniz resimler ile karşılaştırıyorum da iyi ki kilo almış yav şimdi hadise nasıl zayıfladı bilemem ama çok zayıf olması hiç yakışmamış ama hiç.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri