gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Hadise Daha Fazla Zayıflama haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başarılı popçu Hadise sanki günden güne eriyor. Geçtiğimiz yaz 13 kilo vererek 68 kilodan 55 kiloya düşen Hadise 50 kiloya kadar inmek istediğini söylemişti. Ancak hayranları başta olmak üzere Hadise 'yi herkes tiye almaya devam ediyor ve yeni görüntüsünden kimse memnun değil. Bir eski haline bakın bir de şimdiki haline :S

[​IMG][​IMG]

Ünlü şarkıcının Instagram sayfasında yayınladığı fotoğraflarını sert bir dille eleştiren hayranları "Çocuk gibi olmuş, iyice küçülmüş. Lütfen acil bir şekilde verdiğin kiloları geri al. Eski güzelliğinden ve seksiliğinden eser kalmadı. Sen ne biçim bir şey oldun böyle yaa!" yorumu yaptı.

Hadise geçtiğimiz yaz yaşam koçu Şeyda Coşkun'un kontolünde 1,5 ayda 13 kilo vermişti. 3 beden birden indelen ve 68 kilodan 55 kiloya düşen şarkıcı "5 kilo daha vermem gerekiyor" demişti.

[​IMG][​IMG]

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bende kilo almaya çalışıyorum son zamanlarda hızlı bir şekilde bayağı kilo verdim. Hatta eşim bile bir ay içinde kilo alacaksın diye tehdit bile etmeye başladı hahaha zorla yemek yediriyor bana Hadise olayına gelince hakkaten eski hali çok daha güzel hayranlarına hak vermek lazım bir an önce kilo almaya baksın toparlanması gerekiyor.

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milletin dediği gibi çocuğa dönmüş sağolasıca :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  4. olat

olat Forum Okuru

Bencede kilo almalı ama böylede çok güzel

Hadise Daha Fazla Zayıflama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha fazla hacim

daha fazla hacim

Çok az bir hacim ile idare edebilir misiniz? İşte bu senenin seksi hacimini de nasıl elde edebileceğinizi gösteren birkaç gizli teknikle 10 hacim seçeneği. Şimdi havalı görünme vakti.. Röfle ya da gölge yaptırın: Renklendirilmiş saçların daha kabarık göründüğü gerçeğinin yanında, bazen boyut veren saç rengi gerçeği ile “kabarıklık” ya da hacim bir etkiden daha fazlası olabilir. Saçlarınız tek...
  2. daha fazla bitmeden...

daha fazla bitmeden...

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça kanatır,kanattıkça...
  3. Daha fazla yorma beni

Daha fazla yorma beni

yorma beni hayat hayat yorma beni ve sen daha fazla sen daha fazla . . . . . . . . . . . . . . 'Hayat...' Dur bekLe ßeni DizLerimde derman kaLmadı ardından ko$acak! 'A$k...' Her geçen gün öLdürme yüreğimi; Bi Can daha kaLmadı verecek! 'MutLuLuk..' Kaçma Benden her defasında Bu sefer değerini BiLeceğim Senin! 'Acı...' Uzak dur Benden Hiç sevemedim Ben Seni! Vee... ''Sen...'' Daha fazLa...
  4. Eşinizden daha fazla mı kazanıyorsunuz?

Eşinizden daha fazla mı kazanıyorsunuz?

Yapılan araştırmalara göre kadınların yüzde 30’u eşlerinden daha fazla para kazanıyor. Tabii bu durum her şeyden önce erkekleri etkiliyor.Ya siz kızlar...Si,zde durum nedir? Modern hayatta kadınlar sadece ev işleriyle kendilerini sınırlı tutmak istemiyorlar. Artık iş hayatında aktif olarak yerlerini aldılar ve hatta birçok meslek grubunda kadınlar erkeklerden çok daha başarılı. Kadınların...

Sayfayı Paylaş