gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Hadise - Düm Tek Tek 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hadise düm tek tek [​IMG]
    01. Düm Tek Tek
    02. Deli Oğlan
    03. Stir Me Up
    04. Aşkkolik
    05. A Good Kiss

Hadise - Düm Tek Tek 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  2. Tek kelime...

Tek kelime...

Hani dönecektin.. Saydın mı? Ben saymaları unuttum Yada parmaklarım tükendi bil Göçtüm her göçmen kuşla yüreğime doğru Sana doğru Yoruldum Vuruldum... Av oldum avcılara, her vuruluşta,her düşüşte İştahları köreltti etim her ateşte... Hüzün yağıyor kente.. Bir çocuğun yalnızlığı, Çaresizliği sırılsıklam Islanıyor yokluğun adına ne varsa Yok artık parmak uçlarında dokunuşlar bam teline...
  3. 2009 eurovision dumtek tek hadise şarkısını yılbaşı günü görücüye çıkardı

2009 eurovision dumtek tek hadise şarkısını yılbaşı günü görücüye çıkardı

hadisedümtektekdinle yılbaşı günü dümtk tek Türkiye adına 2009 Eurovision şarkı yarışmasına katılacak Hadise, TRT’nin aylık Radyo-Televizyon dergisine konuştu. Eurovision’a Türkiye adına katılma hakkını elde ettikten sonra ilk kez TRT Radyo Televizyon Dergisi’ne konuşuyorsunuz. Hangi duygular içindesiniz: Gurur, sevinç, heyecan, kibir… Ya da hiçbiri? Koltuklarımıza kurulup Eurovision...
  4. 2009 Eurovision dum tek tek şarkı sözü

2009 Eurovision dum tek tek şarkı sözü

Baby you’re perfect for me you are my gift from heaven this is the greatest story of all times we met in like in a movie so meant to last forever and what you’re doing to me feels so fine angel I wake up and live my dreams endlessly crazy for you can you feel the rhythm in my heart the beats going Düm Tek Tek always out it like there no minute feels like there’s no way back can you feel the...
  5. 2009 tek taş alyans yüzük modelleri

2009 tek taş alyans yüzük modelleri

mükemmel şıklığa sahip tek taşlar ve alyanslar buyrun yılın modelleri huzurlarınızda :):)

Sayfayı Paylaş