gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hadise düştü ve dizini incitti görüntüleri ve haberleri burada melekler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hadise düştü yere düştü resimleri görüntüleri haberleri burada arkadaşlar. Şarkıcı Hadise, Sinan Akçıl'la yaşadığı ve bitirdiği aşkla gündeme gelmişti geçtiğimiz günlerde... Bunların ardından Tarkan ve Hadise aşk yaşıyor haberleriylede iyice gündemi meşgul etmişti. Birde Erol Köse ve Hadise tartışmasını da göz önünde bulundurursak, Hadise şarkılarından önce magazin haberleriyle popülerite yaptı son dönemlerde. Şimdi ise güzel şarkıcı yaşadığı şanssız bir kazayla gündemimizi meşgul edecek Melek'lerim. Hadise Kıbrıs konseri için prova yaparken, Hadise yere düştü ve dizini incitti. Sağlık durumu şimdilik iyi ve konser iptal edilecek mi yoksa verilecek mi, henüz bende haberin tüm detaylarını okumadım, o yüzden bu gibi merak ettiğiniz soruların yanıtı için, aşağıda ki Hadise Haberi konumuza pür dikkat odaklanını Melek'lerim:D [​IMG]

Kıbrıs’taki Cratos Otel’de sahneye çıkan Hadise, prova sonrası odasına dönerken düştü ve dizini incitti.

“Bana nazar değdi” diyen Hadise “Kimin?” sorusuna gülümsemekle yetindi. Ünlü şarkıcı kilo almasını eleştirenlere de yanıt verdi: “Kendimle barışığım, kendimi çok seviyorum.”

Hadise düştü ve dizini incitti görüntüleri ve haberleri burada melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Melekler gelince ben de gidicem Hiç görmediğim yerlere Mesela gezegenlere Melekler sevinde ben de sevicem Hiç sevmediğim şeyleri Mesela sürüngenleri Melekler gülünce ben de gülücem Hiç gülmediğim şeylere Mesela kurabiyelere Melekler ölünce ben de ölücem Hiç ölmediğim şeylere Mesela kum tepelerine Melekler doğunca ben de doğucam Hiç doğmadığım annelerde Mesela bütün renklerde...
  2. Hadise Hadise ve yine Hadise

Hadise Hadise ve yine Hadise

hadisenin evinin resmi hadisenin evinin içi evini göster resimleri içini göster Eurovizyon starımızın kendide kıyafetide çok iddialı... ewet güzel starımızın kıyafetini kim nerede nasıl yaratmış haberimizde.... umarız herşey bukadar güzel olur emeklerimizin karşılığını alırız ve 1. oluruz.... İŞTE HADİSE'NİN KUMAŞSIZ KOSTÜMÜ HADİSE'NİN OLAY KOSTÜMÜ SADECE AKSESUARDAN OLUŞUYOR... Aksesuar...
  3. Grup Hepsi'den Yepyeni Dizi "Melek ve Diğerleri"

Grup Hepsi'den Yepyeni Dizi "Melek ve Diğerleri"

Hepsi grubundan yeni dizi,Hepsinin yeni dizisi,erenin yeni dizisi,cemrenin yeni dizisi,yaseminin yeni dizisi,Hepsiden yeni dizi,Hepsi cemrenin yeni dizisi,Hepsi grubu yeni dizisi hangi kanalda,Hepsi grubu yeni dizisi konusu,hepsinin yeni dizisinin adı,Melek ve Diğerleri dizisi,Melek ve Diğerleri dizisi konusu,Melek ve Diğerleri dizisi oyuncuları Grup Hepsi daha önce bir dizide oynamıştı...
  4. Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişilik Özelliklerini İfade Eden Sözler burada melekler

Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişilik Özelliklerini İfade Eden Sözler burada melekler

Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişilik Özellikleri İle İlgili Sözler Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişiliği Hakkındaki Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Türk Ulusunun lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün söylemiş olduğu ve kendisinin duygu ve düşüncelerini yansıtan güzel sözleri sizler ile paylaşıyoruz. Buyrun Atatürk'ün duygu düşünce ve...
  5. Namazla İlgili Ayetler ve Hadisler Burada Melekler

Namazla İlgili Ayetler ve Hadisler Burada Melekler

Bu konu; namazla ilgili ayet ve hadisler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dinimizin direği olan namaz vazifesi her müslümana farz bir ibadettir. Her ne kadar bu farzı yerine getirmekte acele etmiyor gerekli ihtimamı göstermiyorsak ta namazın kaçışı, özürü, pardonu yoktur. Bunu kafamıza iyice sokmamız gerekiyor. Bu sayfamızda da sizlere konunun ehemmiyeti hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş