gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hadise elbise hediye edecek

Konu, 'Magazin' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

hadisenin elbisesi hediye hadise elbise modelleri hadise elbiseleri
    Meleklerim Hadisenin penti reklamındaki elbise sizden birinin de olabilir tabi isterseniz hadise bunu size hediye edebilecek.

Şarkıcı Hadise'nin rol aldığı Penti reklamında boy gösterdiği siyah kıyafet, bir hayranına yılbaşı hediyesi olarak verilecek. 28 Aralık'ta Penti'nin twitter ve facebook internet sitelerindeki sayfasına Penti mağazasından aldığı şifreyi ilk yazan talipli, bu elbiseye kavuşacak.

Hadise elbise hediye edecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadisler

Hadisler

HADİSLER (Allah Rasûlü) “Din nasihattir/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah'a, Kitabina, Peygamberine, Müslümanlarin yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi. Müslim, Imân, 95. Islâm, güzel ahlâktir. Kenzü'l-Ummâl, 3/17, HadisNo: 5225. Insanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez. Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16....
  2. hediye

hediye

Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır. Birinden hediye aldığını görmek, aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir. Rüyada birinden hediye...
  3. hadis

hadis

ARKADAŞLAR HER GÜN KARDEŞİM BANA GÜNDE BİRTANE (HADİS-İ ŞERİF)GÖNDERİYO.BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. *Şüphesiz ki ALLAH sizin suretlerinize ve mallarınıza bakmaz Ancak kalplerinize ve amellerinize bakar. *Cennet cepecevre nefsin hoşuna gitmeyen şeylerle sarılmış, Cehennem de(bedevi ve arzu iştahları kabartan)şehavatle sarılmıştır. *Müminin hali dış görünüşü...
  4. elbise

elbise

iyi akşamlar sitenizin ana sayfadaki elbiseleri nerede bulabilirim
  5. elbise

elbise

merhaba görsellerdeki elbiselerden birini beğendim satın almak istiyorum ama siteye veya firma bilgilerine ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş