gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hadise eurovision masrafları için sponsor arıyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] TRT, HADİSE'NİN EUROVİSİON MASRAFLARI İÇİN 300 BİN YTL VERECEK BİR SPONSOR ARIYOR..

Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması için hazırlıklar başladı. TRT bu yıla kadar Türkiye'yi temsil edecek şarkıcılara, klip çekimi, Avrupa turnesi ve tanıtım için belli miktarda parayı kasasından ödedi. Yarışmaya geçmişte katılan Sert a b Erener, Athena ve Kenan Doğulu'ya 500'er bin, Sibel Tüzün ile Mor ve Ötesi grubuna ise 250'şer bin YTL verildi. Ödeneği masrafları için kullanan sanatçılar, kalan miktarı ise kendileri aldı. Ancak TRT bu yıl farklı bir uygulamaya yöneldi. Şarkının hazırlanması, klip çekimi, Avrupa turnesi ve reklam çalışmaları için Hadise'ye 300 bin YTL verilmesini öngören TRT, sponsor arayışına girdi. Henüz bir sponsor bulunamadığı kaydedildi.

Hadise eurovision masrafları için sponsor arıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masraf

Masraf

Kişinin para harcayacağına işaret eder...
  2. Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

EUROVİSİON'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEYE HAZIRLANAN HADİSE’YE ÖNCEKİ YILLARIN YARIŞMACILARINDAN TAM DESTEK GELDİ. HEPSİ DE “HADİSE’NİN ŞARKISI ÇOK GÜZEL, BAŞARIYLA DÖNECEK” DEDİ... Şansı çok yüksek... SERTAB ERENER: 2003 Eurovision birincisi Sertab Erener, bu yılki yarışmada Türkiye'yi temsil edecek Hadise'nin şansının yüksek olduğunu söyledi. 'Hadise Avrupa'da yaşayan ve orayı iyi bilen...
  3. EUROVİSİON 2009 şarkı yarışmasındaki hadise resimleri

EUROVİSİON 2009 şarkı yarışmasındaki hadise resimleri

hadise ayak resmi hadise ayak resimleri resimleri Eveeeet finale kaldı sonunda hadisemiz bir tanemiz meleğimiz :D Bu final zamanında yine mikrofon faciası yaşanmadı değil ama bizi hadise profesyönelliğini konuşturarak hiç renk vermeden yarışmayı tamamladı arkadaşlarım. Şimdi yarışma öncesinde ve yarışmada çekilmiş bir kaç kare resimlere yer vermek istiyoruz. İstatistikler 3 ülkeyi favori...
  4. Kozmetik Masrafını Azaltmak için ipuçları

Kozmetik Masrafını Azaltmak için ipuçları

kozmetik, masrafları, öneriler, ip uçları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kozmetik alışverişi keyifli olmasına keyiflidir de; ev kullanmadığınız kozmetikle dolup taşarken, faturalar da kabarır. Peki elinizdeki kozmetikleri nasıl hesaplı bir şekilde kullanabilirsiniz?Her kadın güzelliğine düşkündür. Kozmetik deyince de akan sular durur. Öte yandan...
  5. İçten Mesajlar arıyorum ben

İçten Mesajlar arıyorum ben

Arkadaşlar bana acil tarafından içten mesajlar lazım ama o kadar çok içten olmalı ki okuyanın içi kımıldamalı içi canlanmalı artık siz anladınız onu :)

Sayfayı Paylaş