gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hadise Eurovision'a katılmak istiyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

KANAL D’NİN, SUNUCULUĞUNU BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN YAPTIĞI SEVİLEN TALK- SHOW PROGRAMI 'BEYAZ SHOW'A BU HAFTA; FERHAT GÖÇER, HADİSE, OSMANTAN ERKIR VE DOĞAÇLAMA TİYATRONUN BAŞARILI İSİMLERİ MAHŞER-İ CÜMBÜŞ KONUK OLUYOR.
    Bu gece canlı yayınlanan Beyaz şovun konukları,Ferhat Göçer, Hadise, Osmantan Erkır.
    program yine çok güzel ve hızlı başladı. şarkılarıyla programa eğlence katan Hadise yapılan bir ankata göre Eurovision için ülkemezi temsil etmesi için adı geçen sanatçıların en başında geliyor. Beyaz Hadise'ye Eurovision'a katılmak istermisin diye sorunca güzel popçu seve seve katılırım dedi..

Hadise Eurovision'a katılmak istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eurovisina katılmak istiyor

Eurovisina katılmak istiyor

hakkında bir çok çıkan asılsız söylentilere cevap verme gereği duymayan yakışıklı şarkıcı Murat Boz Türkiye'yi temsil etmek istiyormuş..... EUROVİSİON'A GİTMEK İSTİYOR BİR TELEVİZYON PROGRAMINA KONUK OLAN MURAT BOZ, EUROVİSİON'A SICAK BAKTIĞINI ANLATTI. Kenan Doğulu'nun 'Shake it up şekerim' şarkısıyla sahnede gösterdiği performansın, o gecce en iyisi olmasına karşın Eurovision'da 4....
  2. Eurovision'a Kürtçe şarkı teklifi

Eurovision'a Kürtçe şarkı teklifi

körçe mözik körtçe mözikler körçe mözikler körçemözikler körçeşarkı Yıllardır Türkiye'de olay olan Eurovision şarkı yarışmasını, bu yıl daha da renklendirecek bir öneri geldi. Kalan Müzik Sahibi Hasan Saltık TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'e Eurovision'a Kürtçe bir parçayla gidilmesi teklifinde bulundu. Kalan Müzik Sahibi Hasan Saltık, 2010 yılında Norveç'in başkenti...
  3. Eurovision'a Atiye İle Gİdiyoruz

Eurovision'a Atiye İle Gİdiyoruz

eurovision 2011 eurovision 2012 atiye atiye resimleri atiye şarkı sözleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Bu yıl Eurovision Da Tükiye'yi temsil edecek Sanatçımız Belli oldu melekler :) Pop Müzğin Sevilen sanatçısı genç ve yetenekli Pop Müziğin Başarılı isimi Atiye Bu yıl bİzi Eurovisionn da Temsil edecek melekler :) Geçen Yıl 2011 Yılında Eurovisionda Hüsrana uğramamızın...
  4. millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum sizden bu şarkının klibini izledim hadise ne kadar güzel olmuş ve ne kadar güzel söylemiş bu şarkıyı ezberlemek istiyorum ama sözleri yazarsanız ezberliyebilirim :)
  5. Emrah'ın Oğlu Survivor'a Katılmak İstiyor!

Emrah'ın Oğlu Survivor'a Katılmak İstiyor!

2014 survivor, survivor 2014, 2014 survivor yarışmacıları Sevgili melekler, daha önceki haberimizde ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 2014 Survivor için Duygu Bal ve Burak Gacemer'le görüşmede olduğunu paylaşmıştık. Yarışmaya katılmak için ayrıca istekli olanlar da var. Bunlardan biri de şarkıcı Emrah'ın uzun yıllar sonra kabul ettiği oğlu Tayfun Erdoğan. Ilıcalı'ya attığı tweetle...

Sayfayı Paylaş