gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hadise Filiz Akın'a Dans Öğretti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Filiz Akın'ın programına konuk olan Hadise, Akın'a dans dersi verdi.

Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil etmeye hazırlanan Hadise, Habertürk ekranlarında pazar sabahları yayınlanan 'Filiz Akın'la Haftasonu Sohbetleri' programına konuk oldu. Filiz Akın, programda 'Düm Tek Tek' adlı parçasını seslendiren Hadise'ye, "Şu güzel oynama stilini bana da öğretsene" dedi. Hadise de dansını Akın'a öğretmeye çalıştı.

Kalbimizi fethettin!
    1 Şubat Pazar sabahı ekrana gelecek olan programın çekimlerinin sonunda Hadise, "Çocukluğumdan bu yana hayranlık duyup, her şeyini taklit ettiğim Filiz Akın'la karşılıklı oturmak beni gerçekten çok heyecanlandırdı" diye konuştu. Filiz Akın da Hadise'ye, "Sen Moskova'da birinci olsan da olmasan da hepimizin kalbini fethettin ve zaten gönlümüzün birincisi oldun" dedi.

Hadise Filiz Akın'a Dans Öğretti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Filiz

Filiz

Bayanların işlerinin hayırlı, kısmetli ve iyi sonuç vereceğini belirtir. Sağlık, huzur, bereket, bolluk, aşkta mutluluktur.
  2. Fil..

Fil..

rüyada yavru fil görmek rüyada fil yavrusu görmek belden aşağısını çıplak Dünyalığı ile mağrur, kaba yaratılışlı kimseye, Filin hortumuyla savrulduğunu görmek görevden uzaklaştırılmaya yahut vefata, Onun hortumundan bir şey çıkarma yahut onu sağmak, idare edenler tarafından gelecek helal kazanca, File binmek ehli olan için memmuriyete, Çıplak file binmek evlenmeye, Fil yabancı devlet reisine,...
  3. File

File

Rüyada file görmek nimete isarettir. Elinde bos bir file ile pazarda dolastigini görmek, kismet aradigina; filesi dolu olarak evine döndügünü görmek, evine hiç beklemedigi bir yerden bir çok mal ve esya gelecegine; yolda bos bir file bulup aldigini gör-mek, birisinden bir is hususunda vaat aldigina, dolu bir file buldugunu görmek, kendisine büyük bir is hususunda teklif yapildigina delalet eder.
  4. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  5. hadis

hadis

ARKADAŞLAR HER GÜN KARDEŞİM BANA GÜNDE BİRTANE (HADİS-İ ŞERİF)GÖNDERİYO.BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. *Şüphesiz ki ALLAH sizin suretlerinize ve mallarınıza bakmaz Ancak kalplerinize ve amellerinize bakar. *Cennet cepecevre nefsin hoşuna gitmeyen şeylerle sarılmış, Cehennem de(bedevi ve arzu iştahları kabartan)şehavatle sarılmıştır. *Müminin hali dış görünüşü...

Sayfayı Paylaş