gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hadise İle İlgili İlginç Dedikodu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarkan hadise sevgili mi hadise ve tarkan sevgili mi hadise, tarkan, birlikteler mi, aşk var mı, şok dedikodu, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Tarkan'la birbirlerine gönderdikleri iltifatlar ve güzel sözlerin ardından yemek yedikleri bile iddia edilince ,Hadise ile aralarında bir aşk olabilec eği söylentileri iyice yayılmıştı.

Ama ünlü dünyası bu melekler,gün geçmiyor ki iddialar ortaya atılmasın.Bakın bu sefer de Hadise ile ilgili ne dedikodular çıkmış!

Dedikodulara göre; ünlü şarkıcı geçtiğimiz akşam Azeri asıllı işadamı Mübariz Mansimov’un lüks teknesindeydi. Hadise, işadamının sahibi olduğu Billionere Club’ün açılışında seksi bir şov sergilemiş ve ikili 2 ay önce burada tanışmıştı.

Şarkıcının, Mübariz Mansimov’un teknesine gittiği dedikodularını; Erol Köse de twitter’da, "Flaş, flaş. Hadise, Azeri Mübariz’in teknesindeymiş" cümlesiyle herkese duyurdu!

Erol Köse de duruyor duruyor,yeni bir bakla çıkarıveriyor ağzından..

Bir kuyruk acısı var bu ünlülerle ama ne?.......

Hadise İle İlgili İlginç Dedikodu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..::: Oruç ile ilgili hadisler :::..

..::: Oruç ile ilgili hadisler :::..

1) Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri,orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbine kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku (halüf), Allah indinde misk kokusundan daha hoştur. 2) Oruç perdedir. Biriniz birgün oruç tutacak olursa kötü söz sarfetmesin, bağırıp çağırmasın. Birisi kendisine yakışıksız laf edecek veya kavga edecek olursa "ben oruçluyum!'' desin...
  2. Evlilik ile ilgili hadisler

Evlilik ile ilgili hadisler

evlilik ile ilgili hadisler evlilik ile ilgili ayetler hadisler evlilikle hadisleri
  3. Kötülük İle İlgili Hadisler

Kötülük İle İlgili Hadisler

Kötülük İle İlgili Hadisler var mı sizde? Selam millet Kötülük İle İlgili Hadisler ve bilgiler istiyorum sizden ve rica ediyorum inş sorumu yanıtsız bırakmazsınız.
  4. Fakirlik İle İlgili Hadisler

Fakirlik İle İlgili Hadisler

Fakirlik İle İlgili Hadisler hakkında konu açmanızı rica ediyorum. Hayırlı ve iyi günler olsun hepimize kardeşlerim.
  5. Temizlik İle İlgili Hadisler

Temizlik İle İlgili Hadisler

bu konu temizlik ile ilgili hadislere yer vermektedir. Temizlik imandandır sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Dinimiz de temizliğe verilen değer çok fazladır. Kişisel ve çevre temizliğine her zaman önem vermeli ve buna göre davranmalıyız. Temizlik üzerine söylenen hadisleri sizler için paylaşarak. sizlere temizliğin dinimiz de ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Ey iman edenler...

Sayfayı Paylaş