gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

hadise imza ve avatarlar

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

hadise imzası hadisenin imzası hadise imza avatar imzaları imza [​IMG] [​IMG]

kaynak:devtürkler

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hadise imza ve avatarlar
    kadıın süper yaff..taş gibi allah sahibine bağışlasın..eurovisionda başarılar dileriim..inşalah kazancazz.

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Evet gerçekten çok güzel kadın inşallah eurovisionda da başarılı olur ve kazanırız:)

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çokk güzel ama sevmiyorum yhaaa:):)başarılarrrr hadiseyeee..emeğine sağlıkk

hadise imza ve avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karışık avatarlar ve imzalar

Karışık avatarlar ve imzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Beşiktaş avatarları ve imzaları

Beşiktaş avatarları ve imzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İmza ve avatar çalışmalarım

İmza ve avatar çalışmalarım

avatar çalışmalarım Burda kendi yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşacağım.Umarım beğenirsiniz.Devamları gelecektir.
  4. İMZA ve AVATAR yarışması!!!

İMZA ve AVATAR yarışması!!!

Sevgili meleklerim;sitemizin imza ve avatar tasarımcısı olarak sizlere böyle bir yarışma sunuyorum.İmza veya avatarınızı kendiniz yapın ve buraya ekleyin ''ben yarışmak istiyorum'' diye yazın yarışmacı olun.!!!Yarışmamıza toplam 5 kişi katılabilir.Katılan bu yarışmacılarımızın yapmış olduğu çalışmalar siz meleklerimize anket halinde sunulacaktır.Yapmış olduğunuz çalışmanızın üzerine mutlaka...

Sayfayı Paylaş