gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Hadise-Kalbine Yalan Bulma

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Hadise kalbine yalan bulma şarkı sözü Bu yeni şarkısını çok sevdiğimi belirtmek isterim.Birçok kişininde favorisi olan şarkının sözlerini sizler için yazacağım.Duygusal ve güzel bir şarkı.Hadise'nin en güzel şarkılarından birisi

Sevmiyordun yoktan mı oldun
    Bir cevap ver o zaman
    Böyle mesafe çaren olduysa
    Canın sağ olsun aşkım

Yine de çok istersen
    Geriye döndüm dersen
    Elimi tut ve konuşma

Yalnız korkarsa
    Bensiz ağlarsa
    Kalbine nolur kızma
    Arada özlerse
    Görmek isterse
    Kalbine yalan bulma

Sevmiyordun yoktan mı oldun
    Bir cevap ver o zaman
    Böyle mesafe çaren olduysa
    Canın sağ olsun aşkım

Yine de çok istersen
    Geriye döndüm dersen
    Elimi tut ve konuşma

Yalnız korkarsa
    Bensiz ağlarsa
    Kalbine nolur kızma
    Arada özlerse
    Görmek isterse
    Kalbine yalan bulma

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

-365 gün- kayahan güzel yorumlamış..

Hadise-Kalbine Yalan Bulma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Hakkında Hadisler

Yalan Hakkında Hadisler

3 yerde yalan söylenir Ravi: Ali Tanım: Resulullah (sav) buyurdular ki: "Benim hakkımda yalan söylemeyin. Zira benim üzerime yalan uyduran cehenneme girer." Kaynak: Buhari, İlm 38; Müslim, Mukaddime 1, (1); Tirmizi, İlm 8, (2662) Ravi: İbnu'z-Zübeyr Tanım: Babama dedim ki: "Ben niye senin Resulullah'tan hadis rivayetini işitmiyorum. Halbuki falan ve falandan çokça...
  2. Yalan..

Yalan..

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar. İtiraf oyunu...
  3. yalanla ilgili hadisler

yalanla ilgili hadisler

yalan üzerine söylenmiş duyduğunuz bildiğiniz hadisler varmı ? bunları benimle paylaşırsanız minnettar kalacağım. teşekkürler arkadaşlarım.
  4. Yalanla alakalı hadisleri yazar mısınız lütfen

Yalanla alakalı hadisleri yazar mısınız lütfen

Yalan en büyük günahlardan biri. Dinimizce kesinlikle yasak olan yalanla ilgili hadisleri paylaşırsanız çok memnun olacağım.Teşekkürler..
  5. Yalanla alakalı hadisleri yazarmısınız

Yalanla alakalı hadisleri yazarmısınız

Melekler mekanının saygıdeğer melekleri, lütfen benim sorumu da yanıtlarmısınız.Ben yalanla ilgili hadisleri araştırıyorum.Siz de yazabilirmisiniz bildikleriniz ?

Sayfayı Paylaş