gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hadise Makyajsız!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise haberleri hadise makyajsız makyajsız hadise

Sevgili melekler, dikkat ederseniz ünlü oyuncular ya da şarkıcılar makyajsız olduklarında yüzlerini kocaman bir güneş gözlüğüyle yüzlerini sakalrlar ama bazıları da gayet rahat makyajsız halleriyle poz vermekten çekinmezler. İşte onlardan biri Hadise, makyajsız haliyle basına yakalandı ve hiç de panik yapmadı. Son dönemde çok fazla zayıfladığı eleştirilerine hedef olan Hadise'nin doğal görüntüsü ile makyajlı halinin bir hayli farklı olması dikkatleri çekti..

Hadise Makyajsız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadisler

Hadisler

HADİSLER (Allah Rasûlü) “Din nasihattir/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah'a, Kitabina, Peygamberine, Müslümanlarin yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi. Müslim, Imân, 95. Islâm, güzel ahlâktir. Kenzü'l-Ummâl, 3/17, HadisNo: 5225. Insanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez. Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16....
  2. şok görüntülerle makyajsız ünlüler

şok görüntülerle makyajsız ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

ebru gündes makyajsız hali ebrunun resimleri ebru gündeşin makyajsız hali yakalanan ünlüler gündeş hamile HER zaman bakımlı ve şık haliyle görmeye alışık olduğumuz Ebru Gündeş, önceki akşam objektiflere 'makyajsız' yakalandı. Yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır ile birlikte Bebek’teki bir restoranda yemek yiyen Gündeş, gazetecileri görünce panik oldu. Makyajsız haliyle görüntü...
  4. Makyajsız Rihanna

Makyajsız Rihanna

rihanna göz rengi makyajsız rihanna makyajsız hali rihannanın gerçek göz rengi Ünlüler iyi güzelde makyajsız olunca pek bişeye benzemiyorlar bakınız Rihanna doğallıktan yana olan ben bile boyan Rihanna diyorum :piha:
  5. hadis

hadis

ARKADAŞLAR HER GÜN KARDEŞİM BANA GÜNDE BİRTANE (HADİS-İ ŞERİF)GÖNDERİYO.BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. *Şüphesiz ki ALLAH sizin suretlerinize ve mallarınıza bakmaz Ancak kalplerinize ve amellerinize bakar. *Cennet cepecevre nefsin hoşuna gitmeyen şeylerle sarılmış, Cehennem de(bedevi ve arzu iştahları kabartan)şehavatle sarılmıştır. *Müminin hali dış görünüşü...

Sayfayı Paylaş