gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hadise Mesajımı Almıştır O şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hadise Mesajımı Almıştır O şarkısı sözü Selam kızolar sizden Hadise Mesajımı Almıştır O şarkısı sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok sağolun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hadise Mesajımı Almıştır O şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise: "O Kıyafeti Giymem!"...

Hadise: "O Kıyafeti Giymem!"...

Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliği konutunda Belçikalı ünlü şarkıcı ve yapımcı Bart Peeters'la birlikte basın toplantısı düzenleyen Hadise, neden Türkiye'yi temsil ettiğinin sorulması üzerine "Basit bir cevabım olacak. Çünkü ben Türk kızıyım. Türk kökenim benim için çok anlamlı" dedi. Hadise, doğup büyüdüğü Belçika'da güzel günler geçirdiğini ve birçok başarıya imza attığını fakat...
  2. Hadise Mesajımı Almıştır O şarkı sözleri

Hadise Mesajımı Almıştır O şarkı sözleri

Hadise Mesajımı Almıştır O şarkı sözü Hadise Mesajımı Almıştır O şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Hadise'nin Mesajımı Almıştır O adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve bu şarkının sözlerini isteyen tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :) Ya nazara geliyo, ya mezara gidiyo Gerçek şu ki; aşkın ömrü var Savaşmazsak eğer Çabamı göremiyo, hazıra konuyo Kıpırdamıyo kalbimi...
  3. Hadise Mesajımı almıştır o şarkı sözü

Hadise Mesajımı almıştır o şarkı sözü

Hadise'nin şu aralar dillerden düşmeyen şarkısı " Mesajımı almıştır o" şarkısının sözlerini arıyorum, bana yardımcı olabilir misiniz?
  4. Hadise- Mesajımı Almıştır O sözleri

Hadise- Mesajımı Almıştır O sözleri

Ya nazara geliyo, ya mezara gidiyo Gerçek şu ki; aşkın ömrü var Savaşmazsak eğer Çabamı göremiyo, hazıra konuyo Kıpırdamıyo kalbimi kırıyor ve Büyüsü bozuluyor Ne desem olmuyo olmuyo Sabrımı artık zorluyo Aşkından bıktım kalemi kırdım Mecburen söyle birkaç cümle Yaydan çıkan ok geri dönemez Kimse kararımı değiştiremez Ben daha başka ne söyleyeyim? Mesajımı almıştır o Yaydan çıkan ok geri...
  5. murat başaranın son şarkısı işte o sensin sözlerini yazarmısınız

murat başaranın son şarkısı işte o sensin sözlerini yazarmısınız

Murat Başaran son albümünü çıkarmış sanırım. İşte O Sensin çıkış parçasıymış.Acaba diyorum sözlerini yazarmısınız buraya ?

Sayfayı Paylaş