gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hadise Neden Kuliste Gözyaşları İçinde Kaldı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise kuliste ağladı neden ağladı oses Türkiye kuliste gözyaşlarına boğuldu sebebi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Oses Türkiye'nin güzel jüri üyelerinden Hadise Oses Türkiye kulisinde hıçkırıklara boğuldu melekler . Hadise'yi bu derece heyecanlandıran, ağlamasına sebep olan şey neydi? Haberi ilk okuduğunuzda büyük bir üzüntüyle şoke oldunuz ama Hadise'nin gözyaşları sadece mutluluk gözyaşlarıydı.

Oses Türkiye'nin jüri üyelerinden Hadise Oses Türkiye kulisinde kendisi için hazırlanan pastayı görünce mutluluktan ağladı. Kulisin kapısı önüne sürpriz olarak bırakılan pasta, daha sonra Hadise'nin gözyaşları içinde mumları üflemesinin ardından tüm ekip tarafından neşe içinde yendi.

Biz de sevgili Hadisenin doğumgününü kutluyoruz, nice yıllara Hadise :D

Hadise Neden Kuliste Gözyaşları İçinde Kaldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözyaşı ile ilgili hadisler

gözyaşı ile ilgili hadisler

gözyaşı ile ilgili hadisler göz ile ilgili hadisler allah korkusu hikayeler gözle allah korkusu ayetler Efendimiz (SAV) Hadis-i Şeriflerinde şu şekilde buyurmuşlardır. "ALLAH ı anarken, ALLAH korkusu ile gözünden yaş akana, kıyamette azap olmaz." [Hakim] "ALLAH korkusu ile ağlayan göze, Cehennem ateşinin dokunması haramdır" [Nesai] "Kıyamette herkes ağlayıp...
  2. Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

EUROVİSİON'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEYE HAZIRLANAN HADİSE’YE ÖNCEKİ YILLARIN YARIŞMACILARINDAN TAM DESTEK GELDİ. HEPSİ DE “HADİSE’NİN ŞARKISI ÇOK GÜZEL, BAŞARIYLA DÖNECEK” DEDİ... Şansı çok yüksek... SERTAB ERENER: 2003 Eurovision birincisi Sertab Erener, bu yılki yarışmada Türkiye'yi temsil edecek Hadise'nin şansının yüksek olduğunu söyledi. 'Hadise Avrupa'da yaşayan ve orayı iyi bilen...
  3. içimde kaldı...

içimde kaldı...

meleklerim biliyorum..ben yeni değilim ama yeni üyeyken buraya nasıl yazılırdı bilmiyordum..zamanla öğrenerek karıştırarak siteyi öğrendim ama o zamanda geç kalmıştım..bari şimdi yazayıım:) kızmayın bana olur mu..şimdiden keyifli günler diliyorum..(çünkü buraya yazmak içimde kaldı hep:hhh: )
  4. bebek yapmak için ne kadar vaktim kaldı?

bebek yapmak için ne kadar vaktim kaldı?

43 yaşında hamilelik 43 yaşında gebelik hamile yaş hamilelik doçdrözkan öztürk Günümüz kadını çeşitli nedenlerle anneliği 40 lı yaşlara kadar erteliyor.Ancak bu rötar gebelik şansını ciddi olarak azaltıyor.Çünkü kadınlarda yumurta sayısının azalmasıyla birlikte 30 lu yaşlarda doğurganlık oranı düşüyor...İşte anne olmayı düşünenlere önemli ayrıntılar....... Günümüz kadını artık geç doğum...
  5. Survivor Duygu Gözyaşları İçinde!

Survivor Duygu Gözyaşları İçinde!

survivor duygu duygu çetinkaya duygu çetinkaya haberleri Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışmasının bu sezonki en göze batan ismi olan Duygu Çetinkaya, ünlüler takımı karşısında aldıkları yenilgiyi hazmedemedi ve gözyaşlarına boğuldu. Hırsına yenik düşen ve bunu her zaman gösteren Duygu Çetinkaya'yı arkadaşları zor sakinleştirdi. Kıran kırana geçen mücadele sonunda kazanan ünlüler ekibi...

Sayfayı Paylaş