gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hadise Saçlarını 10 Günde Bir Yıkıyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hadise, bakım sırları, saç bakımı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler

Güzel sanatçı Hadise'nin saçlarını bakımlı olması için 10 günde bir yıkıyormuş melekler....Geçiyorum haberin detaylarına

Saçlarını 10 günde bir yıkadığı öğrenilen güzel popçu, “Saçları yıkayıp ardından fön çekmek çok yıpratıyor. O yüzden de az yıkıyorum” diyor.

AZ YIKADIĞINI İNKAR ETMİYOR
    Hadise'nin saç bakım sırrı hadise çıkarır! Gür ve parlak saçlarıyla dikkat çeken ve gittiği her yerde özellikle kadın hayranlarının iltifatlarıyla karşılaşan güzel popçunun, saçlarının güzelliğinin sırrı az yıkamasıymış. Hadise'nin saçlarını 10 günde bir yıkadığı öğrenildi. Bu durumu inkâr etmeyen ünlü şarkıcı konuyla ilgili olarak, "Saçları yıkamak, ardından da fön çekmek çok yıpratıyor. O yüzden de az yıkıyorum" diyor.

AÇI GÜN AŞIRI YIKAMAK LAZIM
    Habertürk hafta sonu eklerinde 'Berber Muhabbeti' köşesini hazırlayan usta berber Şükrü Dudu, Hadise'nin saçlarını uzun süre yıkamamasının doğru olmadığını söyledi. Dudu, "Uzun süre yıkamamak saçları korumaz. Saçları gün aşırı yıkamak lazım" dedi. Dermatoloji uzmanı Dr. Gül Yıldırım ise "Saçın seyrek yıkanması kepek oluşumunu artırır, deri hijyeni açısından da uygun değildir. En uygunu saçı 2-3 günde bir yıkamaktır" diye konuştu.

2. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    sinan akçılın bu kadından neden ayrıldığı belli oldu.diyebilirmiyiz.

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyy piss hatun benide geçmiş bu :D:D 2-3 günde bir yıkanmak lazım mutlaka.. temizlik imandan gelir..

4. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  6. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    yaziyi iki kere okudum saka sandim :D:D

ne igrenc birsey bu allahimmm.. 2-3 günde bi yikanmasi sart!

ben gürlessin ve yeni saclar ciksin diye "Hint yagi" sürüyorum.. Allaha sükür ise yaradi :)

Hadise Saçlarını 10 Günde Bir Yıkıyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahiret Günü Hakkındaki Hadisler

Ahiret Günü Hakkındaki Hadisler

* Ebû Hüreyre radiya'llâhu anh'den: Şöyle demiştir: (Bir def'a) öteki, beriki: "Yâ Resûlâllâh, Kıyâmet gününde biz Rabbimizi görecek miyiz?" diye sordular. (Aleyhi's-salâtü ve's-selâm Efendimiz Hazretleri de mukâbeleten): "Ayın on dördüncü gecesi rü'yete mâni' hiçbir bulut yokken Kamer(i görmek husûsun)da şek ve ihtilâf eder misiniz?" diye suâl buyurdu. "Hayır, yâ...
  2. Bir Hadis...

Bir Hadis...

Güzel hadisler... Ra’sü’l-akli ba’de’l-îmâni bi’llâhi’t-teveddüdü ile’n-nâsi “Aklın gereği, Allah'a imandan sonra, O'nun için sevmek, sevilmek ve insanlarla dost geçinmektir.” (Mecmeu'z-Zevâid, 8/17; Biraz farkla, Beyhakî, Sünen, 10/109; Taberanî, el-Mu'cemü's-Sağîr, 2/21) El hayâü hayrün küllühû Hayâ duygusunun her türlüsü hayırlıdır. El-hamrü ümmü’l-habaisi İçki, bütün...
  3. 10 Günde Düzgün Bir Duruş İçin

10 Günde Düzgün Bir Duruş İçin

dik durma egzersizleri dik durma hareketleri egzersizleri resimli duruş durmak için egzersizler Form roller ilk bakışta, silindir şeklinde basit bir köpüğe benziyor ama marifeti büyük: Onunla yapılan egzersizler duruşu düzeltiyor, dengeyi güçlendiriyor. Üstelik sadece 10 günde! DURUŞ İÇİN 1- Baldır kasları için: Zemine oturun. Bir bacağınızı dizinizden bükerek yere basın. Diğer...
  4. Saçınızı Nasıl Yıkıyorsunuz

Saçınızı Nasıl Yıkıyorsunuz

Kızlar saçınızı nasıl yıkıyorsunuz....Yıkarken yapılan yanlışlar saçınıza yarardan çok zarar veriyor...Buyrun saç türünüze göre saçınızı nasıl yıkamanız gerektiği hakkında ipuçları :tik: Çok Kuru Saçlar Nasıl Yıkanır? Saçlarınız çok kuru ise her zaman yıkama tarzınızın dışına çıkmalısınız ve saçınıza özel yıkama tarzı seçmelisinizŞampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve...
  5. Her güne bir hadis-i şerif

Her güne bir hadis-i şerif

Melekler bu bölümde sizlerle güllerin efendisinden sözlerin en güzellerini paylaşmak istiyorum işte il hadis-i şerifimiz Namaz mü'minin miracıdır (kulun Allaha yükselmesidir)

Sayfayı Paylaş